Скупка (прийом) каталізаторів Черкаси

Компанія “Хелп Авто” надає послуги зі скупки каталізаторів у місті Черкаси та Черкаській області. Ми приймаємо б/в каталізатори, незалежно від їх стану та марки авто. Ми запевняємо, що у нас найкращі ціни на прийом каталізаторів в Черкасах та по всій Україні.

Перевага нашої компанії – це точне вимірювання та швидкий аналіз каталізаторів, на вміст дорогоцінних металів. Це дозволяє нам зробити розрахунок з клієнтами дуже швидким. Ми знаємо, що наші клієнти хочуть отримати максимальну вигоду від продажу свого каталізатора, тому пропонуємо найвигідніші умови співпраці.

Переваги співпраці з нами

  • купуємо автокаталізатори за найвищими цінами
  • маємо величезний досвід роботи
  • проводимо високоточний XRF аналіз
  • приймаємо каталізатори з усієї України
  • проводимо оплату готівкою / по перерахунку / післяоплатою
  • приймаємо будь-які каталізатори у необмеженій кількості

Як ми працюємо

Щоб дізнатися ціну вашого каталізатора, зв’яжіться з нами за телефоном вказаним на сайті або або заповніть контактну форму. Для попередньої оцінки каталізатора нам потрібно отримати світлину з маркуванням вашого каталізатора. Це фото можна відправити нам через месенджер, такий як Telegram, WhatsApp, Viber тощо.

Точну вартість автокаталізатора ми можемо встановити тільки після XRF аналізу аналізу на нашому СТО у Києві. Зверніть увагу, що реальна ціна може бути значно дорожчою, аніж попередньо оцінена, оскільки аналіз дозволяє визначити реальний вміст дорогоцінних металів.

Якщо ви вирішили відправити нам свій каталізатор, зателефонуйте нам і наш менеджер надасть адресу та деталі доставки (приймаємо доставку через Нову Пошту).

Коли ми отримали каталізатор ми одразу приступаємо до його аналізу. Після аналізу та встановлення остаточної ціни каталізатора ми одразу розраховуємося з клієнтом будь-яким зручним для нього способом (готівка, безготівка, післяоплата, тощо).

Телефонуйте прямо зараз і ви дізнайетесь про те як не тільки безпечно утилізувати відпрацьований агрегат вашого авто, але і непогано на цьому заробити!