Скупка (прийом) каталізаторів Чернігів

Наша компанія пропонує послуги по скупці каталізаторів у місті Чернігів та Чернігівській області. Ми купуємо відпрацьовані каталізатори, незалежно від їхнього стану та марки авто. Наші клієнти переконались, що у нас найкращі ціни на прийом каталізаторів у Чернігові та по всій Україні.

Наші переваги – це точне вимірювання та детальний аналіз автокаталізаторів, на вміст дорогоцінних металів, що дозволяє нам зробити розрахунок з клієнтами максимально вигідним. Ми знаємо, що наші клієнти хочуть отримати вигоду від продажу свого каталізатора, тому пропонуємо найкращі умови для співпраці.

Переваги співпраці з нами

  • купуємо каталізатори за найвищими цінами
  • маємо величезний досвід роботи
  • проводимо високоточний XRF аналіз
  • приймаємо каталізатори з усієї України
  • проводимо оплату готівкою / по перерахунку / післяоплатою
  • приймаємо будь-які каталізатори у необмеженій кількості

Як ми працюємо

Для того, щоб дізнатися вартість каталізатора, зв’яжіться з нами за телефоном на сайті або або заповніть контактну форму. Для попередньої оцінки каталізатора нам потрібно отримати фото з маркуванням, яке ви можете відправити нам через месенджер, такий як Telegram, WhatsApp, Viber тощо.

Точну вартість вашого автокаталізатора ми можемо встановити тільки після XRF аналізу на нашому СТО у Києві. Зверніть увагу, що реальна вартість може бути суттєво вищою, аніж попередньо оцінена, оскільки аналіз дозволяє визначити справжній вміст дорогоцінних металів.

Якщо ви вирішили відправити нам каталізатор, то зателефонуйте нам і наш менеджер надасть інформацію про адресу та деталі доставки (приймаємо доставку через Нову Пошту).

Коли ми отримали каталізатор, то одразу приступаємо до його аналізу. Після аналізу та встановлення фінальної ціни каталізатора ми розраховуємося з клієнтом будь-яким зручним для нього способом (готівка, безготівка, післяоплата, тощо).

Телефонуйте зараз і дізнайетесь як не лише екологічно утилізувати б/в каталізатор, а й заробити на цьому!

Замовити дзвінок