Скупка (прийом) каталізаторів Чернівці

Компанія “Хелп Авто” пропонує послуги по скупці каталізаторів у місті Чернівці та Чернівецькій області. Ми купуємо відпрацьовані каталізатори, незалежно від їхнього стану та марки автомобіля. Наші клієнти вже переконались, що у нас найкращі ціни на прийом каталізаторів у Чернівцях та по всій Україні.

Наші переваги – це точне вимірювання та детальний аналіз автокаталізаторів, на вміст дорогоцінних металів, що дозволяє нам зробити розрахунок з клієнтами дуже вигідним. Ми знаємо, що наші клієнти хочуть отримати максимальну вигоду від продажу свого каталізатора, тому пропонуємо найкращі умови для співпраці.

Переваги співпраці з нами

  • купуємо каталізатори за найвищими цінами
  • маємо величезний досвід роботи
  • проводимо високоточний XRF аналіз
  • приймаємо каталізатори з усієї України
  • проводимо оплату готівкою / по перерахунку / післяоплатою
  • приймаємо будь-які каталізатори у необмеженій кількості

Як ми працюємо

Для того, щоб дізнатися вартість вашого автокаталізатора, зв’яжіться з нами за телефоном на сайті або або заповніть контактну форму. Для попередньої оцінки каталізатора нам потрібно отримати фото з маркуванням, яке ви можете відправити нам через месенджер, такий як Telegram, WhatsApp, Viber тощо.

Точну вартість автомобільного каталізатора ми можемо встановити тільки після XRF аналізу на нашому СТО у Києві. Зверніть увагу, що реальна вартість може бути суттєво дорожчою, аніж попередньо оцінена, оскільки аналіз дозволяє визначити реальний вміст дорогоцінних металів.

Якщо ви ухвалили рішення відправити нам каталізатор, то зателефонуйте нам і наш менеджер надасть інформацію про адресу та деталі доставки (приймаємо доставку через Нову Пошту).

Коли ми отримали каталізатор ми одразу приступаємо до його аналізу. Після аналізу та встановлення фінальної ціни каталізатора ми розраховуємося з клієнтом будь-яким зручним для нього способом (готівка, безготівка, післяоплата, тощо).

Телефонуйте зараз і дізнайетесь як не лише безпечно утилізувати непотрібний каталізатор, а й заробити на цьому!

Замовити дзвінок