Скупка (прийом) каталізаторів Дніпро

Наша компанія пропонує скупку каталізаторів у Дніпрі та Дніпропетровській області. Ми приймаємо будь-які відпрацьовані каталізатори, незалежно від їхнього стану та виробника. Наші клієнти можуть бути впевнені, що ми надамо їм найвигідніші умови співпраці та високу якість обслуговування.

Скупка каталізаторів у Дніпрі – це один з наших профілів роботи. Ми пропонуємо точне вимірювання кількості дорогоцінних металів у каталізаторі, що гарантує нашим клієнтам найвигіднішу ціну в Україні. Крім того, ми забезпечуємо швидкий аналіз та розрахунок з клієнтами, щоб забезпечити максимально комфортну співпрацю для наших клієнтів.

Переваги співпраці з нами

  • купуємо каталізатори за найвищими цінами
  • маємо величезний досвід роботи
  • проводимо високоточний XRF аналіз
  • приймаємо каталізатори з усієї України
  • проводимо оплату готівкою / по перерахунку / післяоплатою
  • приймаємо будь-які каталізатори у необмеженій кількості

Як ми працюємо

Щоб дізнатися ціну на ваш каталізатор, зв’яжіться з нами за телефоном на сайті, контактною формою. Для попередньої оцінки вашого каталізатора нам необхідно отримати його фото з маркуванням. Фото маркування можна відправити нам через будь-який популярний месенджер (telegram, whatsapp, viber тощо). Точну вартість вашого каталізатора можемо отримати лише після XRF аналізу на нашому СТО, зважайте, що реальна вартість може бути значно дорожчою, аніж попередня, оскільки аналіз дозволяє побачити реальний вміст дорогоцінних металів.

Передати каталізатор можна двома способами: приїхати до нашого офісу у Києві або відправити його Новою Поштою, що є зручним варіантом, якщо ви перебуваєте в іншій області чи місті і у вас немає можливості приїхати до нас.

Оплата здійснюється готівкою у нашому офісі, банківським переказом або післяплатою, якщо ви відправляєте каталізатор Новою Поштою

Ми також готові приймати каталізатори за межами Дніпра та Дніпропетровської області. Наш менеджер надасть вам всю необхідну інформацію для доставки.

Зверніться до нас і переконайтеся в тому, що співпраця з нами – це вигідно та зручно.

Замовити дзвінок