Скупка (прийом) каталізаторів Івано-Франківськ

Наша компанія пропонує послуги зі скупки каталізаторів у Івано-Франківську та у Івано-Франківській області. Ми приймаємо будь-які відпрацьовані автомобільні каталізатори.

Основна перевага нашої компанії – точне вимірювання ваги каталізаторів та найвигідніші ціни в Україні. Ми гарантуємо швидкий аналіз та розрахунок з клієнтами, що дозволяє максимально оптимізувати процес здійснення операції.

Переваги співпраці з нами

  • купуємо каталізатори за найвищими цінами
  • маємо величезний досвід роботи
  • проводимо високоточний XRF аналіз
  • приймаємо каталізатори з усієї України
  • проводимо оплату готівкою / по перерахунку / післяоплатою
  • приймаємо будь-які каталізатори у необмеженій кількості

Як ми працюємо

Щоб дізнатися ціну на ваш каталізатор, зв’яжіться з нами за телефоном на сайті, контактною формою. Для попередньої оцінки вашого каталізатора нам необхідно отримати його фото з маркуванням. Фото маркування можна відправити нам через будь-який популярний месенджер (telegram, whatsapp, viber тощо). Точну вартість вашого каталізатора можемо отримати лише після XRF аналізу на нашому СТО, зважайте, що реальна вартість може бути значно дорожчою, аніж попередня, оскільки аналіз дозволяє побачити реальний вміст дорогоцінних металів.

Можливість передачі каталізатора до нас – це ще один зручний момент. Ви можете приїхати до нас в офіс у Києві або відправити каталізатор Новою Поштою, що особливо зручно, якщо ви перебуваєте в іншій області або місті.

Оплата здійснюється готівкою у нашому СТО, переказом на ваш розрахунковий рахунок або післяплатою (при відправці через Нову Пошту). Інформацію для доставки вам повідомить наш оператор. У разі відправки повідомте нас про ваш номер накладної.

Якщо у вас є відпрацьований каталізатор, ми радимо вам зв’язатися з нами для оцінки вартості. Наша компанія пропонує найвигіднішу ціну прийому каталізатора у Івано-Франківську та гарантує швидкий та якісний сервіс.

Замовити дзвінок