Скупка (прийом) каталізаторів Харків

Наша компанія пропонує послуги скупки каталізаторів у Харкові та області. Ми приймаємо будь-які відпрацьовані каталізатори, незалежно від їхнього стану та марки автомобіля. Наші клієнти можуть бути впевнені, що ми пропонуємо найвигідніші ціни на прийом каталізаторів у Харкові та всій Україні.

Наші переваги – це точне вимірювання та швидкий аналіз каталізаторів, що дозволяє нам зробити розрахунок з клієнтами в найкоротші терміни. Ми розуміємо, що наші клієнти хочуть отримати максимальну вигоду за свої каталізатори, тому пропонуємо найвигідніші умови співпраці.

Переваги співпраці з нами

  • купуємо каталізатори за найвищими цінами
  • маємо величезний досвід роботи
  • проводимо високоточний XRF аналіз
  • приймаємо каталізатори з усієї України
  • проводимо оплату готівкою / по перерахунку / післяоплатою
  • приймаємо будь-які каталізатори у необмеженій кількості

Як ми працюємо

Для того, щоб дізнатися ціну на прийом вашого каталізатора у Харкові, зв’яжіться з нами за телефоном на сайті або скористайтеся контактною формою. Для попередньої оцінки вашого каталізатора нам необхідно отримати його фото з маркуванням. Фото маркування можна відправити нам через будь-який популярний месенджер, такий як Telegram, WhatsApp, Viber тощо.

Точну вартість вашого каталізатора можна встановити лише після XRF аналізу на нашому СТО у Києві. Зверніть увагу, що реальна вартість може бути значно дорожчою, аніж попередня, оскільки аналіз дозволяє побачити реальний вміст дорогоцінних металів. Після аналізу та встановлення остаточної ціни каталізатора ми одразу розраховуємося з клієнтом будь-яким зручним для нього способом (готівка, безготівка, післяоплата, тощо.)

Замовити дзвінок