Скупка (прийом) каталізаторів Луцьк

Наша фірма пропонує послуги зі скупки каталізаторів у Луцьку та Волинській області. Ми купуємо б/у каталізатори, незалежно від їх стану та марки авто. Наші клієнти можуть бути впевнені, що у нас найвигідніші ціни на прийом каталізаторів у Луцьку та по всій Україні.

Наші переваги – це точне вимірювання та швидкий аналіз каталізаторів, на вміст дорогоцінних металів. Це дозволяє нам зробити розрахунок з клієнтами максимально швидким. Ми впевнені, що наші клієнти хочуть отримати найвищу ціну за свій каталізатор, тому пропонуємо найвигідніші умови співпраці.

Переваги співпраці з нами

  • купуємо автокаталізатори за найвищими цінами
  • маємо величезний досвід роботи
  • проводимо високоточний XRF аналіз
  • приймаємо каталізатори з усієї України
  • проводимо оплату готівкою / по перерахунку / післяоплатою
  • приймаємо будь-які каталізатори у необмеженій кількості

Як ми працюємо

Щоб дізнатися ціну вашого каталізатора, зв’яжіться з нами за телефоном на сайті або або заповніть контактну форму. Для попередньої оцінки каталізатора нам необхідно отримати фото з маркуванням. Це фото можна надіслати нам через будь-який популярний месенджер, такий як Telegram, WhatsApp, Viber тощо.

Точну ціну каталізатора ми можемо встановити лише після XRF аналізу аналізу на нашому СТО у Києві. Зверніть увагу, що реальна вартість може бути значно дорожчою, аніж попередньо оцінена, оскільки аналіз дозволяє побачити реальний вміст дорогоцінних металів.

Якщо ви вирішили відправити нам свій каталізатор, зателефонуйте нам і менеджер надасть адресу та деталі доставки (приймаємо доставку через Нову Пошту).

Коли ми отримали ваш каталізатор ми одразу приступаємо до його аналізу. Після аналізу та встановлення остаточної ціни каталізатора ми одразу розраховуємося з клієнтом будь-яким зручним для нього способом (готівка, безготівка, післяоплата, тощо.)

Замовити дзвінок