Скупка (прийом) каталізаторів Львів

Наша компанія пропонує послуги зі скупки каталізаторів у Львові та Львівській області. Ми готові прийняти будь-які відпрацьовані каталізатори за найвигіднішими цінами в Україні. Наша компанія має великий досвід у цій сфері, тому ми точно вимірюємо вагу каталізатора та швидко проводимо аналіз.

Наші переваги – це точне вимірювання, найвигідніші ціни в Україні та швидкий аналіз та розрахунок з клієнтами. Ми готові прийняти будь-які відпрацьовані каталізатори, незалежно від їхнього стану та марки.

Переваги роботи з нами

  • купуємо каталізатори за найвищими цінами
  • маємо величезний досвід роботи
  • проводимо високоточний XRF аналіз
  • приймаємо каталізатори з усієї України (через Нову пошту)
  • проводимо оплату готівкою або по перерахунку
  • приймаємо будь-які каталізатори

Як ми працюємо

Щоб дізнатися ціну на ваш каталізатор, зв’яжіться з нами за телефоном на сайті, контактною формою. Для попередньої оцінки вашого каталізатора нам необхідно отримати його фото з маркуванням. Фото маркування можна відправити нам через будь-який популярний месенджер (telegram, whatsapp, viber тощо). Точну вартість вашого каталізатора можемо отримати лише після XRF аналізу на нашому СТО, зважайте, що реальна вартість може бути значно дорожчою, аніж попередня, оскільки аналіз дозволяє побачити реальний вміст дорогоцінних металів.

Передати каталізатор можна двома способами: приїхати до нашого офісу у Києві або відправити його Новою Поштою, що є зручним варіантом, якщо ви перебуваєте в іншій області чи місті і у вас немає можливості приїхати до нас.

Оплата здійснюється готівкою у нашому офісі, банківським переказом або післяплатою, якщо ви відправляєте каталізатор Новою Поштою.

Якщо ви хочете відправити каталізатор, наш менеджер повідомить вам дані для доставки. Вам потрібно буде надіслати нам номер накладної Нової Пошти зручним для вас способом. Наша компанія завжди готова надати вам якісні послуги зі скупки каталізаторів у Львові та області.

Замовити дзвінок