Скупка (прийом) каталізаторів Одеса

Наша фірма надає послуги зі скупки каталізаторів в Одесі та Одеській області. Ми викупляємо б/у каталізатори, незалежно від їх стану та марки авто. Ми запевняємо, що у нас найвигідніші ціни на прийом каталізаторів в місті Одеса та по всій Україні.

Переваги нашої компанії – це точне вимірювання та швидкий аналіз каталізаторів, на вміст дорогоцінних металів. Це дозволяє нам зробити розрахунок з клієнтами дуже швидким. Ми знаємо, що наші клієнти хочуть отримати максимальну вигоду від продажу свого каталізатора, тому пропонуємо найкращі умови співпраці.

Переваги співпраці з нами

  • купуємо автокаталізатори за найвищими цінами
  • маємо величезний досвід роботи
  • проводимо високоточний XRF аналіз
  • приймаємо каталізатори з усієї України
  • проводимо оплату готівкою / по перерахунку / післяоплатою
  • приймаємо будь-які каталізатори у необмеженій кількості

Як ми працюємо

Щоб дізнатися ціну вашого каталізатора, зв’яжіться з нами за телефоном на сайті або або заповніть контактну форму. Для попередньої оцінки каталізатора нам необхідно отримати фото з маркуванням вашого каталізатора. Це фото можна відправити нам через будь-який популярний месенджер, такий як Telegram, WhatsApp, Viber тощо.

Точну ціну каталізатора ми можемо встановити лише після XRF аналізу аналізу на нашому СТО у Києві. Зверніть увагу, що реальна вартість може бути значно дорожчою, аніж попередньо оцінена, оскільки аналіз дозволяє побачити реальний вміст дорогоцінних металів.

Якщо ви вирішили відправити нам свій каталізатор, зателефонуйте нам і менеджер надасть адресу та деталі доставки (приймаємо доставку через Нову Пошту).

Коли ми отримали ваш каталізатор ми одразу приступаємо до його аналізу. Після аналізу та встановлення остаточної ціни каталізатора ми одразу розраховуємося з клієнтом будь-яким зручним для нього способом (готівка, безготівка, післяоплата, тощо.)

Замовити дзвінок