Скупка (прийом) каталізаторів Полтава

Наша компанія пропонує послуги скупки каталізаторів у Полтаві та Полтавській області. Ми приймаємо будь-які б/в каталізатори, незалежно від їхнього стану та марки автомобіля. Наші клієнти можуть бути впевненими у тому, що ми пропонуємо найвигідніші ціни на прийом каталізаторів у Полтаві та по всій Україні.

Наші переваги – це точне вимірювання та швидкий аналіз каталізаторів, що дозволяє нам зробити розрахунок з клієнтами в найкоротші терміни. Ми знаємо, що наші клієнти хочуть отримати максимальну вигоду за свої каталізатори, тому пропонуємо найвигідніші умови співпраці.

Переваги співпраці з нами

  • купуємо каталізатори за найвищими цінами
  • маємо величезний досвід роботи
  • проводимо високоточний XRF аналіз
  • приймаємо каталізатори з усієї України
  • проводимо оплату готівкою / по перерахунку / післяоплатою
  • приймаємо будь-які каталізатори у необмеженій кількості

Як ми працюємо

Щоб дізнатися ціну на прийом вашого каталізатора у Полтаві, зв’яжіться з нами за телефоном на сайті або скористайтеся контактною формою. Для попередньої оцінки вашого каталізатора нам необхідно отримати його фото з маркуванням. Фото маркування можна надіслати нам через будь-який популярний месенджер, такий як Telegram, WhatsApp, Viber тощо.

Точну вартість вашого каталізатора можна встановити лише після XRF аналізу на нашому СТО у Києві. Зверніть увагу, що реальна вартість може бути значно дорожчою, аніж попередня, оскільки аналіз дозволяє побачити реальний вміст дорогоцінних металів.

Якщо ви вирішили відправити нам свій каталізатор, зателефонуйте нам і менеджер надасть адресу та деталі доставки (приймаємо доставку через Нову Пошту).

Коли ми отримали ваш каталізатор ми одразу приступаємо до його аналізу. Після аналізу та встановлення остаточної ціни каталізатора ми одразу розраховуємося з клієнтом будь-яким зручним для нього способом (готівка, безготівка, післяоплата, тощо).

Телефонуйте прямо зараз і ви дізнаєтесь як безпечно утилізувати ваш каталізатор, при цьому непогано заробити!

Замовити дзвінок