Скупка (прийом) каталізаторів Суми

Наша компанія пропонує послуги по скупці каталізаторів у місті Суми та Сумській області. Ми купуємо відпрацьовані автокаталізатори, незалежно від їхнього стану та марки автомобіля. Наші клієнти переконались, що у нас найкращі ціни на прийом каталізаторів у Сумах та по всій Україні.

Наші переваги – це точне вимірювання та швидкий аналіз автокаталізаторів, на вміст дорогоцінних металів, що дозволяє нам зробити розрахунок з клієнтами швидким і вигідним. Ми знаємо, що наші клієнти хочуть отримати максимальну вигоду від продажу свого каталізатора, тому пропонуємо найкращі умови для співпраці.

Переваги співпраці з нами

  • купуємо каталізатори за найвищими цінами
  • маємо величезний досвід роботи
  • проводимо високоточний XRF аналіз
  • приймаємо каталізатори з усієї України
  • проводимо оплату готівкою / по перерахунку / післяоплатою
  • приймаємо будь-які каталізатори у необмеженій кількості

Як ми працюємо

Для того, щоб дізнатися вартість автокаталізатора, зв’яжіться з нами за телефоном на сайті або заповніть контактну форму. Для попередньої оцінки каталізатора нам потрібно отримати фото з його маркуванням, яке ви можете відправити нам через месенджер, такий як Telegram, WhatsApp, Viber тощо.

Точну вартість вашого каталізатора ми можемо встановити тільки після XRF аналізу на нашому СТО у Києві. Зверніть увагу, що реальна вартість може бути суттєво вищою, аніж попередньо оцінена, оскільки аналіз дозволяє визначити справжній вміст дорогоцінних металів.

Якщо ви вирішили відправити нам каталізатор, то зателефонуйте нам і наш менеджер надасть інформацію про адресу та деталі доставки (приймаємо доставку через Нову Пошту).

Коли ми отримали каталізатор, то одразу приступаємо до його аналізу. Після аналізу та встановлення остаточної ціни каталізатора ми розраховуємося з клієнтом будь-яким зручним для нього способом (готівка, безготівка, післяоплата, тощо).

Телефонуйте зараз і дізнайетесь як не лише екологічно утилізувати б/в каталізатор, а й заробити на цьому!

Замовити дзвінок