Скупка (прийом) каталізаторів Тернопіль

Наша компанія займається скупкою каталізаторів у місті Тернопіль, Тернопільській та інших областях України. Ми приймаємо будь-які відпрацьовані каталізатори від наших клієнтів. Якщо ви шукаєте найвигіднішу ціну прийому каталізатора у Тернополі, ми завжди готові запропонувати вам оптимальні умови співпраці.

Наші переваги полягають у точному вимірюванні, найвигідніших цінах в Україні, швидкому аналізі та розрахунку з клієнтами. Ми використовуємо сучасне обладнання для визначення вмісту дорогоцінних металів у каталізаторі, що дозволяє нам пропонувати найвищу ціну за відпрацьований каталізатор.

Переваги співпраці з нами

  • купуємо каталізатори за найвищими цінами
  • маємо величезний досвід роботи
  • проводимо високоточний XRF аналіз
  • приймаємо каталізатори з усієї України
  • проводимо оплату готівкою / по перерахунку / післяоплатою
  • приймаємо будь-які каталізатори у необмеженій кількості

Як ми працюємо

Якщо ви хочете дізнатися ціну прийому каталізатора у Тернополі, зв’яжіться з нами, так як для оцінки каталізатора необхідно його фото з маркуванням. Світлину з маркуванням вашого каталізатора ви можете надіслати через Viber або Telegram або інший месенжер. Ми повідомимо вам попередню вартість каталізатора та.

Як передати каталізатор?

Ви можете приїхати до нас в офіс у Києві або відправити каталізатор Новою Поштою – це зручно якщо ви перебуваєте в іншій області або місті. Ми ретельно перевіримо каталізатор та визначимо його остаточну вартість. Зважайте, що реальна вартість може бути значно дорожчою, аніж попередня, оскільки XRF аналіз дозволяє побачити реальний вміст дорогоцінних металів.

Як відбувається оплата?
Оплата здійснюється готівкою у нас в офісі, банківським переказом на ваш р/р або післяплатою у випадку відправки через Нову Пошту. Наша компанія надає гнучкі умови оплати, щоб задовольнити сповна потреби наших клієнтів.

Замовити дзвінок