Скупка (прийом) каталізаторів Ужгород

Наша компанія пропонує послуги по скупці каталізаторів у місті Ужгород та Закарпатській області. Ми купуємо відпрацьовані каталізатори, незалежно від їхнього стану та марки автомобіля. Наші клієнти переконались, що у нас найкращі ціни по викупу каталізаторів в Ужгороді та по всій Україні.

Наші переваги – це точне вимірювання та швидкий аналіз автокаталізаторів, на вміст дорогоцінних металів, що дозволяє нам зробити розрахунок з клієнтами швидким і вигідним. Ми знаємо, що наші клієнти хочуть отримати максимальний дохід від продажу свого каталізатора, тому пропонуємо найкращі умови для співпраці.

Переваги співпраці з нами

  • купуємо каталізатори за найвищими цінами
  • маємо величезний досвід роботи
  • проводимо високоточний XRF аналіз
  • приймаємо каталізатори з усієї України
  • проводимо оплату готівкою / по перерахунку / післяоплатою
  • приймаємо будь-які каталізатори у необмеженій кількості

Як ми працюємо

Для того, щоб дізнатися вартість вашого каталізатора, зв’яжіться з нами за телефоном на сайті або заповніть контактну форму. Для попередньої оцінки каталізатора нам потрібно отримати фото з його маркуванням, яке ви можете відправити нам через месенджер (Telegram, WhatsApp, Viber).

Точну вартість вашого каталізатора ми можемо встановити тільки після XRF аналізу на нашому СТО у Києві. Зверніть увагу, що реальна вартість може бути суттєво вищою, аніж попередньо оцінена, оскільки аналіз дозволяє визначити справжній вміст дорогоцінних металів.

Якщо ви вирішили відправити каталізатор, то зателефонуйте нам і менеджер надасть інформацію про адресу та деталі доставки (приймаємо доставку через Нову Пошту).

Коли ми отримали каталізатор, то одразу приступаємо до його аналізу. Після аналізу і встановлення остаточної дорогоцінних металів у каталізаторі, ми розраховуємося з клієнтом будь-яким зручним для нього способом (готівка, безготівка, післяоплата, тощо).

Телефонуйте зараз і дізнайетесь як не лише утилізувати б/в каталізатор без шкоди для довкілля, а й заробити на цьому!

Замовити дзвінок