Скупка (прийом) каталізаторів Вінниця

Наша компанія пропонує послуги зі скупки каталізаторів у Вінниці та Вінницькій області. Ми приймаємо відпрацьовані каталізатори, незалежно від їх стану та марки авто. Наші клієнти можуть бути впевнені, що ми пропонуємо найвигідніші ціни на прийом каталізаторів у Вінниці та всій Україні.

Наші переваги – це точне вимірювання та швидкий аналіз каталізаторів, на вміст дорогоцінних металів. Це дозволяє нам зробити розрахунок з клієнтами у максимально стислі терміни. Ми знаємо, що наші клієнти хочуть отримати максимальну вигоду за свої каталізатори, тому пропонуємо найвигідніші умови співпраці.

Переваги співпраці з нами:

  • купуємо каталізатори за найвищими цінами
  • маємо величезний досвід роботи
  • проводимо високоточний XRF аналіз
  • приймаємо каталізатори з усієї України
  • проводимо оплату готівкою / по перерахунку / післяоплатою
  • приймаємо будь-які каталізатори у необмеженій кількості

Як ми працюємо

Для того, щоб дізнатися ціну на прийом вашого каталізатора, зв’яжіться з нами за телефоном на сайті або або заповніть контактну форму. Для попередньої оцінки вашого каталізатора нам необхідно отримати його фото з маркуванням. Фото маркування можна відправити нам через будь-який популярний месенджер, такий як Telegram, WhatsApp, Viber тощо.

Точну ціну вашого каталізатора можна встановити лише після XRF аналізу аналізу на нашому СТО у Києві. Зверніть увагу, що реальна вартість може бути значно дорожчою, аніж попередньо оцінена, оскільки аналіз дозволяє побачити реальний вміст дорогоцінних металів. Після аналізу та встановлення остаточної ціни каталізатора ми одразу розраховуємося з клієнтом будь-яким зручним для нього способом (готівка, безготівка, післяоплата, тощо.)

Замовити дзвінок