Викуп (скупка) каталізаторів AUDI

Каталізатор Audi простий та й ефективний пристрій для розв’язання питань, пов’язаних з токсичними викидами, які створюються дизельними й бензиновими двигунами автомобілів. Екологи постійно посилюють допустимі норми викидів до атмосфери. У виробників автомобілів з’явилася потреба в створенні технології внесення змін в конструкції автомобілів для розробки спеціалізованого пристрою, здатного очищати вихлопні гази. Саме каталізатор призначений для розв’язання цих проблем. Усі нові автомобілі забезпечені такими пристроями.

 

Стрімке збільшення автопарків прямо пов’язане з ростом ринків країн, що розвиваються і приводить до перевантаженості доріг і пробок. Прямо пропорційна цьому збільшується час роботи двигунів автомобілів, а отже збільшуються викиди шкідливих речовин до атмосфери. Екологічні активісти почали негайно протидіяти цьому і розробили відповідні екологічні стандарти, звані як «Євро».

 

Ціна викупу каталізатора

Для відповідності нормам «Євро 4» та «Євро 5», автовиробників змусили впровадити незначні зміни в конструкції транспортних засобів. Нові автомобілі доукомплектували спеціальним пристроєм під назвою каталізатор. Цей пристрій створено з метою очищення шкідливих вихлопних газів від шкідливих хімічних сполук.

Видалення заводського каталізатора також дозволяє зменшити витрати на паливо. Але автовласники повинні розуміти, що вихлоп буде мати запах, більш схожий на вихлоп від вітчизняних автомобілів, а вплив на навколишнє середовище різко погіршиться.

Ми виконуємо роботи будь-якої складності, пов’язані з каталізаторами автомобілів AUDI. Остаточну вартість каталізатора можна визначити, виконавши спектральний аналіз.

 

Каталітичний нейтралізатор Audi- призначення, опис пристрою.

В рамках угоди Європейської економічної комісії, були розроблені так звані Європейські стандарти на забруднення, що виділяються автомобільним транспортом. В угоді й подальших поправках виділяють кілька стандартів «Євро», що відрізняються один від одного вимогами до виділення допустимих речовин, що забруднюють атмосферу вихлопами від автомобілів.

Норми “Євро” регулюють відсоток вмісту в вихлопі автомобілів вуглеводів, оксидів азоту, чадного газу та твердих частинок. У каталізаторі нанесено речовина, що викликає хімічну реакцію, при цьому вона не витрачається і не змінюється. Його основне завдання – знизити шкоду від токсичних елементів у вихлопних газах, шляхом протікання каталітичної реакції.

Ринкова ціна каталізаторів формується під впливом ряду факторів: складності пристрою, що використовується при виготовленні матеріалу, механічних пошкоджень, терміну експлуатації. Дорогоцінні метали, що належать до платинової групи містяться у каталізаторі: золото, срібло, платина, паладій, родій.

Проблеми каталітичного перетворювача Audi.

Коли каталізатор виходить з ладу, він перестає виконувати свою основну функцію – очищення вихлопних газів. Знижується ефективність роботи двигуна, прискорюється знос його деталей. У таких випадках можна виконати заміну, або відновлення працездатності каталізатора. Ціни на подібний пристрій чималі.Наша фірма надає таку послугу, як викуп каталізатора, що дозволяє заощадити немалі гроші. Оплата за старий каталізатор відбувається після визначення його вартості. Відремонтувати каталізатори можна найбільш зручним для вас чином.

 

Ми викуповуємо каталізатори у Києві: Підсумкову вартість викупу визначимо за результатами XRF аналізу.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU