Викуп (скупка) каталізаторів BMW

Каталізатори вихлопних систем автомобілів BMW прості за конструкцією, але водночас виконують дуже важливу функцію. Введення сучасних стандартів екології, стимулює розвиток німецького автовиробника. З метою відповідності усім стандартам були розроблені системи зниження рівня токсичності вихлопних газів, які зменшують негативний вплив на людину і навколишнє середовище від шкідливих речовин, що виділяються автомобілями. Каталізатор став невіддільною частиною будь-якого нового автомобіля. Старі автомобілі, які не забезпечені каталізаторами поступово замінюються, таким чином зменшується негативний вплив від вихлопу.

З кожним роком кількість машин у світі зростає швидкими темпами це говорить про розвиток поліпшення добробуту населення. Спостерігається тенденція зростання завантаженості доріг у всіх регіонах країни. Автомобілі масово споживають паливо та виробляють токсичні речовини. Це стурбувало вчених, вони на законодавчому рівні прийняли стандарти щодо обмеження виділення шкідливих вихлопних газів, іменовані як екологічні стандарти «Євро».

Ціни на викуп каталізаторів BMW

З метою відповідності стандартам «Євро-4» й «Євро-5», усі автомобільні компанії впровадили у свої автомобілі каталітичні перетворювачі.

З їх допомогою вихлопні гази, що виділяються двигунами внутрішнього згоряння знешкоджуються, затримуються великі речовини, на виході отримуємо нешкідливі речовини. Пристрій не впливає на технічні характеристики автомобіля, деякі власники авто воліють його видалити. Вони повинні усвідомлювати, що цим вони значно погіршують навантаження на екологію.

 

Ми викуповуємо каталізатори для всіх автомобілів BMW:

Як влаштований каталізатор BMW?

Допустимий відсоток вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах, регламентований в екологічному стандарті. Максимальну небезпеку для людського організму несуть оксиди азоту, вони набагато небезпечні, ніж чадний газ, крім нього також виділяються різні вуглеводи та оксиди азоту.

 

Каталізатор отримав таку назву через речовини що знаходяться в ньому, які прискорюють хімічні реакції, при цьому речовини в ньому ніяк не змінюються.

 

Каталітичний пристрій не складний, його конструкція складається з нержавіючої оболонки, теплоізоляційного шару, металевих, або керамічних трубок покритих специфічними речовинами, які активують каталітичні процеси. Гази, проходячи через вихлопний тракт потрапляють в каталізатор, де завдано каталітичний шар, завдяки якому токсичні речовини розщеплюються та ми позбавляємося від шкідливих елементів.

Вартість каталізаторів варіюється від кількості цінних металів, що знаходяться в ньому. У нейтралізатору можуть бути присутніми такі дорогі метали, як: паладій, родій, золото. У деяких вихлопних системах використовується не один каталізатор, що покращує ступінь очищення. Попри просту конструкцію каталізатора, його заміна складний процес, який не варто довіряти гаражним «фахівцям», або проводити ремонт власноруч, краще звернутися до спеціалізованого центру, наприклад до нас.

Головні причини виходу з ладу каталізаторів BMW

Ніщо не вічне, будь-який пристрій зношується і має обмежений термін роботи. Використання не справного каталізатора може негативно позначатися на терміні дії двигуна внутрішнього згоряння, тим самим прискорюючи його вихід з ладу, зношує і погіршує технічні характеристики. Позбутися від такої проблеми можна декількома способами: заміною каталізатора, видаленням, ремонтом. Колишній у вживанні каталізатор не варто викидати, здавши його можна отримати непогані гроші. Наша фірма скуповує відпрацьовані каталізатори за максимально вигідними цінами на найбільш вигідних для клієнтів умовах.

 

Користуйтеся нашою послугою, ми закуповуємо каталізатори в Києві та по всій території України.

Вартість каталізатора ми зможемо повідомити Вам, після XRF аналізу.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU