Викуп (скупка) каталізаторів CHEVROLET

Автомобілі марки Chevrolet оснащуються простими, але водночас дуже ефективними пристроями, основною функцією яких є дотримання норм екологічних стандартів. Процес посилення що існує правил екологічних стандартів ніколи не припиняється. Вимоги до мінімальних виділень шкідливих вихлопних газів постійно посилюється. В обов’язковому порядку всі нові автомобілі, сходячи з конвеєра, оснащуються такими пристроями як каталізатор.

 

У всіх країнах спостерігається світова тенденція збільшення парку автомобілів. Це обумовлено показником економічного розвитку цих країн. Транспортні магістралі, автодороги відчувають постійного перевантаження. У години пік на них виникають пробки. Через це безліч автомобілів, забезпечених дизельними й бензиновими двигунами постійно виробляють шкідливі вихлопні гази. Шкода від них негативно впливає на людину і на природу. Євросоюз змушений розробляти «Євро» стандарти, для боротьби зі шкідливими викидами, що виділяються в результаті роботи вихлопних систем.

Ціни викупу каталізаторів

Вимоги дотримання стандартів «Євро-4», «Євро-5» змусила автовиробників реконструювати свої автомобілі. До елементів вихлопної системи було додано новий елемент — каталітичний перетворювач. З його допомогою відбувається очищення токсичних вихлопних газів та розщеплення продуктів згоряння палива на менш шкідливі елементи. Наявність цього пристрою несе в собі тільки екологічний характер. Тому не всім автовласникам воно підходить, багато хто хоче позбутися від каталізатора і видалити його.

Наша організація завжди закуповує відпрацьовані каталізатори. У нас в наявності є запчастини на всі автомобілі Chevrolet.

 

Як працює каталізатор Chevrolet

Рівень допустимих викидів, регламентується нормами вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах. У відпрацьованих газах знаходиться близько 220 токсичних речовин, в тому числі окис вуглецю (CO), вуглеводень (CH), оксид азоту (NOx) і так далі. Найбільш шкідливі для здоров’я людини: оксид вуглецю, діоксид азоту, вони негативно впливають на серцево-судинні, дихальні системи

Пристрій — каталітичний перетворювач іменується внаслідок речовин, що викликають хімічну ініціацію або прискорення реакцій, що протікають в ньому.

Усередині розташована мережа керамічних трубок, на які нанесено тонкий шар металевих елементів. Ті, що йдуть через труби, вихлопні гази вступають в реакцію, токсичні речовини згоряють і перетворюються в менш шкідливі.

Ціна викупу каталізатора визначається процентним співвідношенням числа дорогих металів, нанесених на трубки. Переважно містяться такі дорогі елементи, як: паладій, родій, золото. Робота по заміні, на перший погляд, не складна, але вимагає певного досвіду, інструментів і обладнання. Доцільно звернутися за допомогою в спеціалізований центр, який надає послуги заміни, викупу та ремонту каталізаторів.

 

Де максимально прибутково замінити що вийшов з ладу каталітичний перетворювач Chevrolet?

Як і будь-які пристрої, каталізатори мають, гарантовані терміни дії, заявлені виробниками. Однак не дотримання графіків ТО, погане паливо, пошкодження можуть стати передчасним зносом. Розв’язувати таку проблему можна у нас на станції технічного обслуговування. Ми виконуємо послуги заміни, ремонту, видалення каталітичних перетворювачів. Викидати подібний пристрій не доцільно, ми викуповуємо колишні використані каталізатори, переробляємо їх, з метою повторного використання дорогих, цінних металів. Це вигідно автовласникам, бо отримані гроші вони зможуть вкласти в покупку нового, або ремонт старого. Ми працюємо за найпривабливішими цінами та на вигідних умовах.