Викуп (скупка) каталізаторів CHEVROLET

Автомобілі марки Chevrolet оснащуються простими, але водночас дуже ефективними пристроями, основною функцією яких є дотримання норм екологічних стандартів. Процес посилення що існує правил екологічних стандартів ніколи не припиняється. Вимоги до мінімальних виділень шкідливих вихлопних газів постійно посилюється. В обов’язковому порядку всі нові автомобілі, сходячи з конвеєра, оснащуються такими пристроями як каталізатор.

 

У всіх країнах спостерігається світова тенденція збільшення парку автомобілів. Це обумовлено показником економічного розвитку цих країн. Транспортні магістралі, автодороги відчувають постійного перевантаження. У години пік на них виникають пробки. Через це безліч автомобілів, забезпечених дизельними й бензиновими двигунами постійно виробляють шкідливі вихлопні гази. Шкода від них негативно впливає на людину і на природу. Євросоюз змушений розробляти «Євро» стандарти, для боротьби зі шкідливими викидами, що виділяються в результаті роботи вихлопних систем.

Ціни викупу каталізаторів

Вимоги дотримання стандартів «Євро-4», «Євро-5» змусила автовиробників реконструювати свої автомобілі. До елементів вихлопної системи було додано новий елемент — каталітичний перетворювач. З його допомогою відбувається очищення токсичних вихлопних газів та розщеплення продуктів згоряння палива на менш шкідливі елементи. Наявність цього пристрою несе в собі тільки екологічний характер. Тому не всім автовласникам воно підходить, багато хто хоче позбутися від каталізатора і видалити його.

Наша організація завжди закуповує відпрацьовані каталізатори. У нас в наявності є запчастини на всі автомобілі Chevrolet.

 

Як працює каталізатор Chevrolet

Рівень допустимих викидів, регламентується нормами вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах. У відпрацьованих газах знаходиться близько 220 токсичних речовин, в тому числі окис вуглецю (CO), вуглеводень (CH), оксид азоту (NOx) і так далі. Найбільш шкідливі для здоров’я людини: оксид вуглецю, діоксид азоту, вони негативно впливають на серцево-судинні, дихальні системи

Пристрій — каталітичний перетворювач іменується внаслідок речовин, що викликають хімічну ініціацію або прискорення реакцій, що протікають в ньому.

Усередині розташована мережа керамічних трубок, на які нанесено тонкий шар металевих елементів. Ті, що йдуть через труби, вихлопні гази вступають в реакцію, токсичні речовини згоряють і перетворюються в менш шкідливі.

Ціна викупу каталізатора визначається процентним співвідношенням числа дорогих металів, нанесених на трубки. Переважно містяться такі дорогі елементи, як: паладій, родій, золото. Робота по заміні, на перший погляд, не складна, але вимагає певного досвіду, інструментів і обладнання. Доцільно звернутися за допомогою в спеціалізований центр, який надає послуги заміни, викупу та ремонту каталізаторів.

 

Де максимально прибутково замінити що вийшов з ладу каталітичний перетворювач Chevrolet?

Як і будь-які пристрої, каталізатори мають, гарантовані терміни дії, заявлені виробниками. Однак не дотримання графіків ТО, погане паливо, пошкодження можуть стати передчасним зносом. Розв’язувати таку проблему можна у нас на станції технічного обслуговування. Ми виконуємо послуги заміни, ремонту, видалення каталітичних перетворювачів. Викидати подібний пристрій не доцільно, ми викуповуємо колишні використані каталізатори, переробляємо їх, з метою повторного використання дорогих, цінних металів. Це вигідно автовласникам, бо отримані гроші вони зможуть вкласти в покупку нового, або ремонт старого. Ми працюємо за найпривабливішими цінами та на вигідних умовах.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU