Викуп (скупка) каталізаторів CITROEN

Каталізатор в автомобілях CITROEN досить простий пристрій. Проте воно покликане виконувати дуже важливі функції в плані гарантованого очищення вихлопних газів до допустимого рівню вмісту шкідливих речовин.

Розробка пристрою стала вимушеним заходом, викликаної новими екологічними вимогами. У сучасному світі з конвеєра сходять всі автомобілі в обов’язковому порядку оснащені цими пристроями.

Кількість автомобілів стабільно росте впродовж останніх кількох років.

Ситуація на дорогах погіршилася, проблема пробок актуальна не тільки для мегаполісів, а й практично для всіх обласних центрів.

Відхідні гази постійно впливають на екологію і здоров’я людини.

Вчені прорахували, що настав час прийняття законодавчих заходів які обмежують викиди вихлопних газів. Для цього був створений спеціальний екологічний стандарт під назвою «Євро».

Ціни викупу каталізаторів

Для доповнення транспортних засобів каталізаторами, особливо переобладнати їх не треба. Після оснащення автомобілів цими пристроями, їх вихлопні токсичні викиди вписується до регламентованих стандартів «Євро-4» й «Євро-5». Існує значний попит на видалення каталізаторів, але робити це вкрай не бажано.

 

Звертайтеся до нас, ми надаємо послуги щодо каталізаторів: заміна каталізаторів, видалення каталізаторів.

Купуємо відпрацьовані каталізатори від всіх автомобілів CITROEN. Безкоштовна консультація, швидка діагностика, оцінка стану вихлопних систем.

 

Принцип роботи каталітичного перетворювача CITROEN.

Нешкідливими речовинами, виробленими двигунами внутрішнього згоряння є: азот, вода, вуглекислий газ, однак у відпрацьованих газах присутні й небезпечні токсичні речовини: вуглеводні, оксиди азоту, окису вуглецю.

 

Назва «каталіз» від грецької перекладається, як «руйнування», тобто за допомогою каталізу відбувається як би хімічна реакція руйнування і прискорення процесу окислення елементів. В процесі реакції речовини, які вступили на початку реакції, до кінця реакції залишаються в такій же кількості, як і до її початку їх звуть каталізаторами.

 

Внутрішня конструкція каталізатора зазвичай наступна: вона складається з керамічних наборів з напиленням шару дорогих металів, при взаємодії з яким шкідливі вихлопи окислюються і руйнуються.

 

Вартість елементів, з яких складається каталізатор, формується після проведення спектрального аналізу. Каталізатори забезпечуються різними складами дорогих металів.

Не можна дізнатися ціну викупу каталізатора без проведення спеціального аналізу! В сучасних автотранспортних засобах застосовується до трьох каталізаторів одночасно. Процедура заміни каталізатора досить складна, її краще довірити професіоналам у спеціалізованих центрах.

Як і де відремонтувати вийшовши з ладу каталітичний перетворювач CITROEN?

Як і будь-який пристрій, каталізатори мають гарантійний термін дії, що встановлюється виробниками. Відпрацьований свій термін дії каталізатор, може негативно впливати на роботу двигуна. Погіршуючи динамічні характеристики автомобіля, просаджувати обороти холостого ходу, прискорювати передчасний знос двигуна.

 

Повернути колишній стан транспортного засобу, можна шляхом заміни відпрацьованого каталізатора. Це, звичайно, недешеве задоволення, але непогано заощадити на покупці нового каталізатора можна скориставшись послугою викупу старого. Це істотно заощадить автовласникам кошти. Ми купуємо каталізатори за привабливими цінами. В наявності у нас є запасні запчастини та обладнання. Наша компанія враховує всі потреби клієнтів.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU