Викуп (скупка) каталізаторів DACIA

Каталітичний перетворювач Дачіа виконує важливу функцію, попри це має досить просту будову. Встановлення каталізаторів на кожне авто продиктовано світовими вимогами сучасних екологічних стандартів. Процес згоряння палива негативно впливає на довкілля та здоров’я людей. Щоб знизити ризик, потрібно нейтралізувати шкідливі відходи, з цією благодійною задачею вдало справляється каталітичний перетворювач.

 

Майже кожна розвинена країна відчуває значний ріст кількості авто мало не щодня. Для нас звично годинами стояти в пробках і вдихати вихлопні гази. Це дуже шкодить довкіллю, майже кожен житель мегаполісу відчуває на собі негативний вплив токсичних відходів авто. Це і погане почуття, проблеми з диханням, депресії, виникнення хронічних захворювань. Що казати про повітря, вихлопи його просто знищують. Заборонити авто з двигунами внутрішнього згорання неможливо, але можна значно знизити ризик встановлюючи каталізатори.

 

Сучасні вимоги до концентрації токсичних відходів досить високі, сьогодні діють норми відповідні стандартам Євро-5, невдовзі будуть Євро-6. Встановлення каталітичних перетворювачів стало обов’язковим на законодавчому рівні. Пристрій не впливає на роботу двигуна і не заважає безпеці руху, але це поки він новий та справний. З часом каталізатор засмічується відходами від згоряння палива, двигун починає працювати гірше. Це може викликати бажання видалити каталізатор, робити таку процедуру самостійно дуже небажано. Крім того, що це несе велику шкоду довкіллю, це може пошкодити внутрішнє обладнання авто. Якщо виникли проблеми з каталізатором, обов’язково зверніться до фахівців.

Ми розв’язуємо будь-які проблеми з каталізаторами DACIA, якщо це можливо відремонтуємо, або приймемо за хороші гроші.

Конструкція каталізатора DACIA, особливості та призначення

Вплив шкідливих вихлопних газів знає кожен школяр. Щоб хоч якось нейтралізувати шкоду від авто були прийняті екологічні стандарти. Основні токсичні складові вихлопу це: оксид азоту, монооксид вуглецю та вуглеводні. Дія каталізатора полягає в тому щоб розщепити складні токсини на безпечні та просту складові.

 

Свою назву пристрій отримав за особливі властивості. При спалюванні палива токсини проходять крізь нього, де виникає хімічна реакція, сам каталізатор залишається незмінним, він тілько прискорює розпад шкідливих речовин. Сама конструкція пристрою досить проста це: металевий корпус, керамічні камери та керамічні стільники. Коли спалене паливо проходить крізь стільники, обсяг токсичних речовин значно знижується.

 

В якості самого каталітичного матеріалу використовують дорогоцінні метали: платину, золото, паладій, родій та інші. Це звичайно дуже підвищує його вартість, але поки немає дешевшої альтернативи. З посиленням вимог екостандартів, конструкція каталізатора ускладнюється. Сучасні пристрої мають три керамічні камери та відповідають нормам Євро-5 та Євро-6. Чим складніша конструкція каталізатора, тим більше потрібно дорогоцінних металів, тому і вартість відрізняється. Сучасні автомобілі оснащуються великою кількістю електрики, та мають складну будову, тому не треба самостійно видалити пристрій, так можна нашкодити всьому авто.

Чому каталізатор виходить з ладу?

Це пристрій, і як будь-яке обладнання він має свій строк експлуатації. Автовиробники кажуть, що каталізатор буде працювати приблизно 10 років. На жаль це не зовсім так. Погані дороги, неякісне пальне, механічне ушкодження, попадання рідини, погані маслоробні ковпачки можуть значно скоротити цей строк. При перших ознаках некоректної роботи каталізатора звертайтеся до спеціалізованих центрів, можливо його можна відремонтувати. Якщо каталітичний перетворювач своє відслужив, ми приймемо його по самим високим цінами в Україні. Також ви можете принести або надіслати будь-який старий каталізатор і отримати гроші готівкою.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU