Викуп (скупка) каталізаторів Daewoo

В основі робота автомобільного каталітичного перетворювача стоїть простий принцип. Це не складний пристрій, якій виконує кілька вкрай важливих функцій. Доповнення автомобілів подібними пристроями покликане для поліпшення екології в країнах, де прийнята процедура сертифікації Євро. Основною причиною, по якій встановлюються каталітичні конвертери, є очищення вихлопних газів, що утворюються при роботі двигуна шляхом окислення (спалювання). Автомобілі, які виходять з конвеєра в обов’язковому порядку оснащуються подібними пристроями.

 

Чисельність власних автомобілів на душу людини продовжує неухильно зростати. Автомагістралі великих міст постійно перевантажені, в години пік створюються пробки. Транспорт все більше і більше поглинає палива і виробляє шкідливі, токсичні речовини.

За заявою вчених, атмосфера не в змозі впоратися з такою кількістю вихлопних газів і це завдає планеті серйозної шкоди.

Одним з рішень розв’язання цієї проблеми стала розробка екологічного стандарту «Євро», що змушує автовиробників зменшувати шкоду від виділення вихлопних газів.

 

Ціни викупу каталізаторів

Необхідність відповідання екологічним нормам «Євро-4» і «Євро-5 надихнула виробників додати у свої автомобілі спеціальний пристрій, здатний очистити вихлопні гази до необхідного, нешкідливого рівня. Каталізатор можна видалити, але це сильно ускладнить шкоду від вихлопних газів.

Опис і роль основних елементів каталізатора Daewoo.

Процес очищення відпрацьованих газів не є ідеальним і крім нешкідливих речовин виділяються і токсичні шкідливі речовини. Ці речовини завдають шкоди навколишньому середовищу та людині. Такими речовинами є:

  • Вуглеводні;
  • Оксиди азоту;
  • Окис вуглецю.

Специфічність каталізатора полягає в його здатності прискорювати тільки одну реакцію, або кілька схожих, при цьому реакція не впливає на швидкість процесу, та не витрачає своїх елементів.

Автомобільний каталізатор складається з нержавіючого кожуха, усередині розташовані пучки з керамічних трубок, на які нанесені дорогоцінні метали. Проходячи по вихлопному тракту, вихлопні гази потрапляють в каталізатор, де вони вступають в реакцію окислення (розщеплення) та й очищаються від шкідливих речовин. Ціна викупу уживаних каталізаторів, залежать від кількості дорогих елементів, що містяться в ньому. У ньому може використовуватися такі метали: золото, паладій, родій. У сучасних автомобілях використовується кілька каталізаторів, іноді до 3-х.

Попри гадану, на перший погляд, простоту конструкції, заміну каталізатора краще довірити професіоналам.

Ймовірні несправності каталізатора Daewoo.

Після закінчення свого терміну експлуатації, каталізатори виходять з ладу.

Його технічні характеристики погіршуються і впливають на роботу двигуна, тим самим скорочуючи термін його служби та прискорюючи знос деталей. Повернути колишній стан автомобілю, можна виконавши заміну, або відновлення каталітичного перетворювача. Купівля оригінального пристрою бажана, але задоволення це недешеве. Існують варіанти монтажу аналогів каталізаторів. Несправний каталізатор не варто викидати. У нас присутня послуга скупки таких каталізаторів. Ціна викупу формується тільки за результатами його оцінки, які досягаються шляхом спектрального аналізу. Ми викуповуємо каталізатори Daewoo за найвигіднішими цінами.

 

Підсумкові ціни на скупку ви дізнаєтеся після XRF тесту.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU