Викуп (скупка) каталізаторів FIAT

Каталізатор Fiat – однозначно не є складним пристроєм. Ефективність цього пристрою підтверджена екологічними стандартами, розробленими у Європі. На початку 90-х років були проведені Європейські засідання, на яких були озвучені найважливіші проблеми екології в глобальних масштабах. За результатами даних нарад остаточно визначені та сформовані цілі екологічної стратегії «Євро-1» і «Євро-2» згодом затверджений сучасний стандарт «Євро-6».
Ідея створення пристрою націлена на задоволення сучасних вимог спалювання й очищення шкідливих, токсичних вихлопних газів, що виділяються автомобілями при споживанні палива. Всі нові транспортні засоби укомплектовуються цими пристроями.
Рівень оснащеності населення автомобілями в країнах світу постійно нарощується. Відбувається безперервний процес падіння швидкостей пересування по дорогах загального користування, виникають затори. Все це негативно позначається на викидах шкідливих речовин до атмосфери. Для зменшення навантаження на навколишнє середовище, автомобільна промисловість поступово переходить на сучасні посилені вимоги екологічної безпеки та оснащує автомобілі каталізаторами.
Прайс-лист вартості закупівлі каталізаторів
При впровадженні каталізаторів в автомобіль, в його конструкцію не потрібно вносити великі зміни. Транспортні засоби доукомплектовуються каталізаторами, щоб задовольняти вимогам екологічних стандартів «Євро-4» і «Євро-5». Ці пристрої очищають токсичний вихлоп від шкідливих речовин шляхом спалювання та утворення хімічних реакцій, що проходять в них. Шкода від праці двигунів внутрішнього згоряння істотно зменшується. Непридатні каталізатори доцільно повторно переробляти.

Наша компанія займається перероблюванням і скуповуванням каталізаторів.

Ми працюємо з каталізаторами для всіх автомобілів Fiat.
Основні компоненти каталізаторів Fiat.
Споживаючи паливо, усі бензинові та дизельні двигуни виробляють шкідливі речовини, які утворюються в вихлопних газах. Вони шкодять людині й зовнішньому середовищу.
Були прийняті стандарти, якими регламентовано дозволений рівень обсягу токсичних речовин у вихлопних газах. Максимальну шкоду людині й навколишньому середовищу завдають такі гази:
Моно оксид вуглецю;
Летючі органічні речовини;
Бінарне неорганічне з’єднання азоту з киснем.
На уроках хімії нас вчили, що каталітичний перетворювач — речовина, в якому відбувається прискорення хімічних реакцій, без його витрати в процесі реакції. Точнісінько так функціонує автомобільний каталізатор. Корпус пристрою виготовлений з нержавіючої сталі та азбесту. Всередині присутня керамічна камера, на трубки якої нанесені спеціальні елементи, що викликають каталітичну реакцію. Вихлопні гази, проходячи через каталізатор, очищаються, шкідливі речовини розкладаються, зменшується шкода від вихлопу.
Вартість викупу каталізаторів залежить від кількості цінних металів, що знаходяться в ньому. Платина, паладій, родій, золото — рідкісні та недешеві метали, що містяться в каталізаторах. Рано, чи пізно пристрій зношується і потребує заміни. Завдяки високої ціни металам, що містяться в каталізаторах раціонально його утилізувати. Процедура заміни каталізатора трудомістка, її слід довірити нашим висококваліфікованим фахівцям.
Як поміняти відпрацьований каталізатор Fiat?
Каталізатори не можуть функціонувати вічно, вони мають обмежений термін дії. Каталізатор, що вийшов з ладу, впливає на роботу двигуна, наближає терміни його ремонту, збільшує витрати палива. Перед автовласниками рано, чи пізно стає завдання заміни, або видалення каталізатора. Наша фірма виконує послуги викупу каталізаторів за привабливими цінами. Отримані від угоди гроші частково можуть доповнити покупку нового каталізатора, або компенсувати витрати на ремонтні роботи. Оплата відбувається відразу за місцем.

Вартість викупу безпосередньо залежить від XRF аналізу.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU