Викуп (скупка) каталізаторів FORD

Автомобільний перетворювач — це досить проста конструкція, проте він виконує дуже благодійну та важливу функцію. Зі зростанням кількості авто на дорогах, екологічне суспільство почало турбуватися про довкілля, самим простим та правильним рішенням стало встановлення каталізаторів на кожне авто. Пристрій додатково спалює пальне і його токсичні відходи, таким чином до повітря попадають не шкідливі речовини, а безпечні складові. Оснащення каталізатором стало контролюватися на законодавчому рівні, тому важко знайти авто без цього пристрою.

 

У майже кожній країні зростає кількість авто мало не щодня. Це не важко перевірити просто подивившись на міські дороги, вони завжди завантажені. Для нас це звичне явище, проте ми самі відчуваємо негативний вплив такого прогресу. Дихати стає дедалі важче, погіршується самопочуття, можливість отримати хронічне захворювання збільшується кожного дня. Для того, щоб хоч якось нейтралізувати фатальні наслідки вихлопів для довкілля і здоров’я людини всі автовиробники встановлюють каталізатори.

 

На зараз діють екологічні норми відомі як Євро. Встановлювати такі вимоги почали ще 90 років, дедалі посилюючи вимоги до рівня токсичних відходів. Сьогодні в Україні діють стандарти Євро-5 та Євро-6. Щоб відповідати вимогам євростандартів конструкція авто посилюється каталітичним перетворювачем.

Як влаштований каталізатор FORD

Найбільшої шкоди довкіллю та людині від вихлопів завдають такі токсини: вуглеводні, окис вуглецю та оксиди азоту. Щоб зменшити потрапляння цих речовин для повітря і влаштовується каталізатор.

 

Це пристрій, котрий пропускає крізь себе небезпечні речовини, в процесі реакції розкладає їх на прості та безпечні складові. При цьому сам пристрій лишається незмінним. Каталітичний перетворювач складається з металевого корпусу, керамічних камер та стільникового фільтра. Внутрішнє обладнання вкривається шаром дорогоцінних металів: золота, паладію, платини, родію.

 

З кожним новим стандартом вимоги посилюються, тому конструкція постійно ускладнюється. Сучасні каталізатори складаються з трьох керамічних камер, кожна з котрих очищає вихлоп від окремого токсину. Чистота відходів залежить від кількості дорогоцінних металів всередині, саме вони каталізують реакцію. Встановлення та зняття пристрою повинні проводити тільки фахівці, є можливість пошкодити складне обладнання авто.

Які можуть бути несправності в каталізаторі Форд

По перше він просто може відслужити свій строк. Цей період можуть скоротити: погані дороги, неякісне пальне, механічні ушкодження, попадання рідини. Коли каталізатор погано працює, засмітився або пошкодився, це впливає на роботу двигуна. Про те що пристрій потребує ремонту скаже погана робота двигуна, він слабо набирає оберти, з’являється стук, вихлопні гази стають смердючими та темними. При перших ознаках треба звернутися до фахівців, можливо каталізатор ще можна відремонтувати. Якщо його строк вийшов ми купимо старий пристрій і пропонуємо новій, оригінал або аналог. Це оптимальний варіант вигідно та просто замінити каталізатор. Якщо ви знаходитись в іншому місті це не заважає нам співпрацювати, надішліть пристрій поштою та отримайте гроші зручним для вас способом.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU