Викуп (скупка) каталізаторів HONDA

Каталізатори вихлопних систем в автомобілях HONDA є простим пристроєм, при цьому виконують важливу функцію в процесі нормалізації вихлопу. Дизельні та бензинові двигуни в процесі роботи виділяють токсичні речовини. Встановлювати ці пристрої почали на заводах після введення екологічних стандартів, які регламентують допустимий викид шкідливих речовин до атмосфери. На усі сучасні транспортні засоби встановлюють каталітичні перетворювачі.

 

Розвиток світового автомобілебудування збільшив кількість транспорту у містах. Нікого не дивує завантаженість магістралей, стоянок, величезний трафік автомобілів. Вчені висловили стурбованість за результатами багаторічних досліджень шкоди від вихлопних газів. Це змусило розробити механізм регулювання та обмеження викиду шкідливих вихлопних газів. Шляхом стандартизації й розробки ряду норм під назвою «Євро», вченим вдалося знизити екологічне навантаження на атмосферу.

 

Кардинальних внесень у конструкцію автомобілів вносити не треба було. Їх доукомплектували спеціальним пристроєм, здатним очищати шкідливі вихлопні гази та отримувати у вихлопи практично нешкідливі речовини, що задовольняють стандартам «Євро-4» і «Євро-5». Подібні пристрої не змінюють характеристики транспортного засобу та не впливають на нього. Деякі вважають за краще демонтувати каталізатор, хоча це негативно позначається на відсотках шкідливих речовин у вихлопі.

 

У нас присутня послуга скупки каталізаторів в Києві.

Ціни викупу каталізаторів

Звертайтеся до нас, ми відповімо на будь-які питання, пов’язані з каталізаторами HONDA.

Призначення та опис каталізаторів HONDA.

Згідно з затвердженими нормами, повсюдне впровадження каталізаторів покликане знизити шкоду від токсичних вихлопних газів. Найбільш шкідливі елементи, утворені від роботи двигунів внутрішнього згоряння:

  • Чадний газ;
  • димовий туман;
  • Різні оксиди азоту

З курсу шкільної програми ми знаємо, що каталізаторами називаються хімічні речовини, здатні прискорювати реакції, самі залишаючись при цьому незмінними. Подібна реакція відбувається і в автомобільному каталізаторі.

Пристрої каталізатора зовсім нескладний: у ньому знаходяться керамічні, або металеві пластини, на них нанесені елементи, проходячи через які, вихлопні гази окислюються, а шкідливі елементи згоряють. Кількість і тип цих дорогих елементів і формує ціну каталізаторів. Метали, що застосовуються в покритті на стільники: золото, родій, паладій. Найефективніші системи очищення вихлопних газів складаються з кілька послідовно з’єднаних каталізаторів. Через дорожнечу елементів каталізаторів їх доцільно переробляти для повторного використання. У нас є послуга викупу поламаних каталізаторів. На перший погляд, замінити каталізатори не складно, але подібну процедуру краще довірити професіоналам.

Проблеми в каталізаторах HONDA.

Як і всі пристрої, автомобільні каталізатори мають свій термін праці, зношуються і підлягають заміні. Що вийшов з ладу каталізатор негативно впливає на роботу двигуна, збільшує його знос і передчасний вихід з ладу.

Проблему такого роду, краще вирішити невідкладно. Ми надаємо послуги: ремонту, заміни, видалення та викупу каталізаторів. Викуп допоможе автовласникам заощадити немалі кошти на покупку нового пристрою. Виконуємо установку як оригінальних, так і аналогічних каталітичних перетворювачів. У нас найбільш вигідні розцінки на весь перелік послуг.

Підсумкову вартість викупу каталізаторів, визначаємо за результатами XRF аналізу.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU