Викуп (скупка) каталізаторів ISUZU

В автомобілях Isuzu, каталізатори виконують важливу роль, їх конструкція досить проста. Причина появи подібних пристроїв прийняття екологічних стандартів, що регулюють вміст шкідливих речовин у вихлопних газах, які утворюються при споживанні палива. Поступово вимоги екологічної безпеки посилюються. На зміну застарілих моделей автомобілів приходять нові авто. Всі автовиробники розробили та впровадили на нові автомобілі цей пристрій.

Поліпшення добробуту населення призвело до лавиноподібного збільшення кількості автомобілів. Рівень завантаженості доріг збільшився, стали з’являтися величезні пробки, затори. У країнах з суворим кліматом не глушать автомобілі. Все це негативно позначається на довкіллі та екології. Поглинаючи паливо, двигуни викидають шкідливі речовини, які є причиною впровадження екологічних стандартів «Євро 1-6», що регулюють допустимі норми виділення шкідливих газів в атмосферу.

Викуповуємо каталітичні перетворювачі Isuzu за найкращими цінами.

Перелік цін викупу каталізаторів

Автовиробників змусили змінити технології виробництва, щоб відповідати вимогам Євросоюзу. В конструкції всіх нових автомобілів був впроваджений додатковий елемент — каталізатор. Він призначений для очищення вихлопних газів від шкідливих речовин. Деякі автовласники приймають рішення видалення каталізаторів, що негативно позначається на виділенні токсичних газів бензиновими та дизельними двигунами внутрішнього згоряння, а також може нашкодити вашому автомобілю.

Як працюють каталізатори на Isuzu.

Продукти неповного згоряння палива шкодять здоров’ю людини та завдають шкоди екології. Найбільш шкідливі з відпрацьовані речовини: CO, CH, NO. Рухаючись вихлопним трактом, вихлопні гази потрапляють в каталізатор, де особливо шкідливі речовини окислюються та розкладаються, при цьому на виході ми отримуємо нешкідливі гази. Усередині корпусу каталізатора розташована керамічна камера з напиленням металів, які прискорюють хімічну реакцію розщеплювання їх на більш шкідливі речовини. Рідкоземельними металами які напилюють на трубки, може служити: золото, паладій і навіть платина.

 

Вартість каталізатора визначається процентним співвідношенням змісту цих дорогих металів в каталізаторі. Діагностику, ремонт, видалення каталізаторів краще не виконувати власноруч. Доцільно звернутися до наших фахівців, які виконають подібний комплекс послуг.

 

Способи заміни відслужило каталізатора Isuzu.

Каталізатори мають обмежений термін дії, поступово виходять з ладу, вони засмічуються, пошкоджуються механічним засобом. У регламентах технічного обслуговування автомобілів вказані їх терміни заміни. У деяких випадках, власники автомобілів скаржаться на роботу двигуна, погіршення динамічних характеристик, задимленість вихлопних газів, вібрації вихлопу. Все це може говорити про вихід з ладу каталізатора.

Для визначення конкретних причин, на нашій станції технічного обслуговування є спеціальний комплект послуг. Ми надаємо консультації, діагностику, видалення, викуп відпрацьованих каталізаторів. Такий спосіб утилізації допоможе заощадити чималі гроші, які можна вкласти в закупівлю нового, установку оригінального, аналогічного каталізатора.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU