Викуп (скупка) каталізаторів IVECO

Каталітичний перетворювач став обов’язковою частиною авто. Конструкція каталізатора досить проста, проте пристрій виконує важливу функцію та піклується про довкілля. Встановлення каталітичних нейтралізаторів стало необхідним у зв’язку з вимогами екологічних стандартів. Основна функція пристрою перетворення складних, токсичних відходів вихлопів на прості та безпечні складові. Таким чином, авто викидає мінімум небезпечних речовин, захищає здоров’я людей і екологію. Кожен виробник сучасного авто обов’язково комплектує вихлопну систему каталізатором.

 

Кожного дня кількість автовласників збільшується. Особливо це помітно у розвинених країнах та мегаполісах. Для сучасного чоловіка звична картина заторів та перевантаження доріг. Велика кількість авто, постійні пробки створюють загрозу для атмосфери та виникнення парникового ефекту. Від постійних вихлопів у мегаполісах люди починають задихатися, виникає депресія та багато хронічних захворювань. Позбутися всіх видів транспорту на двигунах внутрішнього спалювання неможливо. І щоб хоч якось захистити здоров’я людей та довкілля, вчені запровадили обов’язкове встановлення каталізаторів.

 

Зі зростанням кількості авто, зростає ризик для всієї планети, тому екологічні стандарти та вимоги до рівня токсичних відходів посилюються постійно. Сучасні каталізатори повинні відповідати стандартам Євро5. У Європі вже впровадили стандарт Євро6, якщо потрібно перетинати кордон на власному авто, майте на увазі.

Що комплектує каталізатор, частини і їх призначення

Про шкідливість вихлопних газів не потрібно розказувати, це знає кожен автовласник. Щоб звести до мінімуму небезпеку від транспорту з двигунами внутрішнього згорання всі автовиробники встановлюють каталітичні перетворювачі. Це пристрій, робота якого полягає у прискоренні хімічною реакції та спалюванні токсичних відходів до їх попадання в атмосферу.

 

Таким чином, пристрій вступає в реакцію, сам при тому залишається незмінним. Конструкція каталізатора складається з: металевого корпусу та керамічних камер. Внутрішня поверхня покривається дорогоцінними металами: платиною, золотом, родієм, паладієм. Саме ці сплави діють як каталітичні речовини та спалюють токсини всередині пристрою. Також на довкілля не потрапляють тверді, дрібні речовини.

 

Вартість каталізатора визначається кількістю дорогоцінних металів. Чим сучасніше пристрій, тим складніше його будова, тим більше буде його вартість. Сучасні пристрої в основному мають три камері, кожна з которих перетворює окремий токсин на безпечну та просту речовину. Звісно, використання благородних металів робить конструкцію дорогою, але поки це єдиний вихід як урятувати нашу планету від парникового ефекту

 

З часом каталізатор вийде зі строю і знадобиться його заміна, деякі автовласники просто знімають пристрій, бо через нього гірше працює двигун. Самостійно видаляти та міняти пристрій дуже небезпечно. Це шкодить не тільки довкіллю, але й може вивести з ладу інші частини авто або електроніку.

Де можна вигідно здати або відремонтувати каталізатор IVECO

Каталізатор як і будьяка запчастина має властивості ламатися, також є свій строк експлуатації. Як говорять розробники, пристроїв каталізатора вистачає на 10 років роботи, але це не зовсім так. Розрахунки робились на європейських дорогах та з якісним паливом, у нас це не завжди можливо. Щоб заощадити кошти пильно слідкуйте за роботою каталізатора та вихлопної системи. Якщо з’явився стук, наче у жерстяній банці, двигун не набирає оберти, з’явилися темні вихлопні гази з неприємним запахом, можливо саме час ремонтувати або міняти каталізатор. Ми працюємо з будьякими каталітичними перетворювачами, незалежно від їх марки, року випуску й конструкції. Якщо можливо, відремонтуємо старий пристрій, якщо ні, пропонуємо новий з великою знижкою. Також можна здати будьякий каталізатор і отримати гроші готівкою.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU