Викуп (скупка) каталізаторів JEEP

Каталізатор автомобіля Джип, всупереч досить примітивній конструкції, виконує дуже важливу задачу. Попит на ці пристрої з’явився у зв’язку з введенням нових, більш жорстких екологічних норм. Завдяки каталізаторам відбувається спалювання вихлопних газів та зниження їх токсичності. У наші дні у великих містах майже нереально знайти автомобіль без каталітичного нейтралізатора, крім застарілих моделей.

Сьогодні в будь-якій розвиненій державі спостерігається різке зростання числа автотранспортних перевезень. Зараз ніхто не дивується перевантаженості доріг та величезним заторам, що розтягнулися на кілька кілометрів. Вчені стурбовані: вихлопні гази автомобілів в таких величезних масштабах завдають колосального збитку всьому живому на планеті. Кращим варіантом розв’язання цієї проблеми була розробка пального “ЄВРО”, яке відповідає новітнім екологічним нормам.

 

Викуп нейтралізатора, Київ, здійснюється в нашій фірмі за вигідними розцінками.

 

Прайс-лист на викуп нейтралізатора

 

Для відповідності стандартам “ЄВРО-4” та “ЄВРО-5”, всі виробники автомобілів стали вбудовувати в авто каталітичні нейтралізатори. Ці пристрої очищають вихлопні гази від токсичних сполук. Отже, видалення нейтралізатора спричинить збільшення концентрації отруйних домішок.

Зв’яжіться з нами для заміни нейтралізаторів для наступних моделей марки Jeep:

 

  • Чероки
  • CJ
  • Коммандер
  • Компас
  • Гранд Чероки
  • Либерти
  • Вранглер

Будова та опис каталітичного нейтралізатора Jeep

Концентрація отруйних домішок у відпрацьованих газах регулюється спеціально затвердженими стандартами. До найбільш небезпечних з них відносяться:

  • монооксид вуглецю;
  • вуглеводень, що становить основу смогу;
  • оксиди азоту.

 

Своєю назвою автокаталізатор зобов’язаний хімічним речовинам, які прискорюють хімічні процеси та водночас не втрачають свої первинні властивості. Каталізатор має досить просту будову у вигляді керамічної камери, покритої спеціальним каталітичним металом. Коли вихлопні гази потрапляють в цей пристрій, відбувається реакція, яка веде до істотного зменшення концентрації отруйних елементів.

Всі автокаталізатори влаштовані по-різному, що обумовлює їх вартість. Раніше в ролі металевої каталітичної речовини використовували паладій, родій та золото. Ці метали належать до ряду дорогоцінних, тому, для зниження витрат зараз їм підшукують альтернативну заміну. У сучасних автомобілях найчастіше встановлюють систему з 3-х перетворювачів, з’єднаних послідовно. У них різне каталітичне напилення, яке діє на певний тип отруйних елементів. Всупереч уявній простоті пристрою, його заміна досить кропітка робота, яку краще виконувати в спеціалізованих центрах.

Можливі пошкодження автомобільного перетворювача Jeep

Як і будь-яка деталь авто, каталізатор має обмежений термін експлуатації; використання непридатного пристрою призведе до передчасного зносу мотора і спотворення його технічних характеристик. Розв’язувати цю проблему можна за допомогою заміни або ремонту перетворювача. Цей прилад коштує досить дорого, тому деякі фірми, серед яких і наша компанія, надають автовласникам послугу з викупу каталізатора. Наші майстри швидко знімуть непридатний нейтралізатор, після чого вам буде виплачена грошова компенсація.

Далі ви можете купити у нас новий пристрій за прийнятними цінами, додавши невелику суму до отриманих грошей. Цей варіант заміни каталітичного перетворювача на сьогодні вважають найвигіднішим.