Викуп (скупка) каталізаторів JEEP

Каталізатор автомобіля Джип, всупереч досить примітивній конструкції, виконує дуже важливу задачу. Попит на ці пристрої з’явився у зв’язку з введенням нових, більш жорстких екологічних норм. Завдяки каталізаторам відбувається спалювання вихлопних газів та зниження їх токсичності. У наші дні у великих містах майже нереально знайти автомобіль без каталітичного нейтралізатора, крім застарілих моделей.

Сьогодні в будь-якій розвиненій державі спостерігається різке зростання числа автотранспортних перевезень. Зараз ніхто не дивується перевантаженості доріг та величезним заторам, що розтягнулися на кілька кілометрів. Вчені стурбовані: вихлопні гази автомобілів в таких величезних масштабах завдають колосального збитку всьому живому на планеті. Кращим варіантом розв’язання цієї проблеми була розробка пального “ЄВРО”, яке відповідає новітнім екологічним нормам.

 

Викуп нейтралізатора, Київ, здійснюється в нашій фірмі за вигідними розцінками.

 

Прайс-лист на викуп нейтралізатора

 

Для відповідності стандартам “ЄВРО-4” та “ЄВРО-5”, всі виробники автомобілів стали вбудовувати в авто каталітичні нейтралізатори. Ці пристрої очищають вихлопні гази від токсичних сполук. Отже, видалення нейтралізатора спричинить збільшення концентрації отруйних домішок.

Зв’яжіться з нами для заміни нейтралізаторів для наступних моделей марки Jeep:

 

  • Чероки
  • CJ
  • Коммандер
  • Компас
  • Гранд Чероки
  • Либерти
  • Вранглер

Будова та опис каталітичного нейтралізатора Jeep

Концентрація отруйних домішок у відпрацьованих газах регулюється спеціально затвердженими стандартами. До найбільш небезпечних з них відносяться:

  • монооксид вуглецю;
  • вуглеводень, що становить основу смогу;
  • оксиди азоту.

 

Своєю назвою автокаталізатор зобов’язаний хімічним речовинам, які прискорюють хімічні процеси та водночас не втрачають свої первинні властивості. Каталізатор має досить просту будову у вигляді керамічної камери, покритої спеціальним каталітичним металом. Коли вихлопні гази потрапляють в цей пристрій, відбувається реакція, яка веде до істотного зменшення концентрації отруйних елементів.

Всі автокаталізатори влаштовані по-різному, що обумовлює їх вартість. Раніше в ролі металевої каталітичної речовини використовували паладій, родій та золото. Ці метали належать до ряду дорогоцінних, тому, для зниження витрат зараз їм підшукують альтернативну заміну. У сучасних автомобілях найчастіше встановлюють систему з 3-х перетворювачів, з’єднаних послідовно. У них різне каталітичне напилення, яке діє на певний тип отруйних елементів. Всупереч уявній простоті пристрою, його заміна досить кропітка робота, яку краще виконувати в спеціалізованих центрах.

Можливі пошкодження автомобільного перетворювача Jeep

Як і будь-яка деталь авто, каталізатор має обмежений термін експлуатації; використання непридатного пристрою призведе до передчасного зносу мотора і спотворення його технічних характеристик. Розв’язувати цю проблему можна за допомогою заміни або ремонту перетворювача. Цей прилад коштує досить дорого, тому деякі фірми, серед яких і наша компанія, надають автовласникам послугу з викупу каталізатора. Наші майстри швидко знімуть непридатний нейтралізатор, після чого вам буде виплачена грошова компенсація.

Далі ви можете купити у нас новий пристрій за прийнятними цінами, додавши невелику суму до отриманих грошей. Цей варіант заміни каталітичного перетворювача на сьогодні вважають найвигіднішим.

 

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU