Викуп (скупка) каталізаторів LANCIA

Автокаталізатор, всупереч своїй досить простої конструкції, виконує дуже важливу задачу. Потреба в таких пристроях з’явилася у зв’язку з введенням більш жорстких екологічних норм. Каталізатори очищають вихлопні гази авто від отруйних домішок. В наш час у великих містах практично нереально знайти машини без вбудованих каталізаторів, за винятком старих моделей.

Сьогодні ми можемо спостерігати різке збільшення числа автомобілів у всіх промислово розвинених країнах. Вулиці населених пунктів постійно переповнені машинами, а нескінченні затори в години пік-звична справа. Вчені стурбовані: вихлопні гази автомобілів в таких масштабах завдають колосальної шкоди навколишньому середовищу. Розв’язанням цього питання стали розробка та затвердження нових норм екологічної відповідності пального, які називаються “ЄВРО”.

 

 

Якщо вам потрібно здати каталітичний нейтралізатор, Київ, звертайтеся в нашу компанію. Ми викуповуємо каталізатори за вигідними розцінками!

Прайс-лист на викуп нейтралізатора

 

Потреба відповідати пальному “ЄВРО-4” та “ЄВРО-5” привела до деяких змін в устрої автомобілів – зокрема, їх обладнання було посилено каталітичними нейтралізаторами. Завдяки їм вихлоп очищається від отруйних елементів до дозволеного рівня. Оскільки цей пристрій ніяк не впливає на безпеку руху, тому, якщо маєте бажання, каталізатор можна видалити, але потрібно враховувати, що шкідливість вихлопних газів в результаті цієї операції істотно зросте.

Елементи конструкції каталітичного нейтралізатора

Відповідно до введених норм, кількість шкідливих речовин у вихлопних газах повинно бути зведене до мінімуму. Найнебезпечнішими речовинами є:

  • монооксид вуглецю;
  • вуглеводень, що становить основу міського смогу;
  • оксиди азоту.

 

Назва каталізатора відбувається від здібностей хімічних речовин запускати та прискорювати хімічні процеси, при цьому не втрачати свої первинні властивості. Автокаталізатор виконаний у вигляді керамічної камери, покритої металевою каталітичною речовиною. Коли вихлопні гази потрапляють в камеру, відбувається реакція, яка веде до істотного зменшення концентрації отруйних домішок.

 

Вартість нейтралізатора безпосередньо пов’язана з його конструкцією. У ролі каталітичного елемента найкраще проявили себе паладій, родій та золото. Застосування таких дорогих металів значно збільшує ціну пристрою, саме тому зараз їм підшукується альтернативна заміна. Найефективнішою проявила себе система, що складається з 3-х перетворювачів, встановлених послідовно. У них різне каталітичне напилення, що діє на певний вид отруйних елементів. На перший погляд, заміна каталізатора здається простою, але це досить трудомістка операція, яку краще довірити фахівцям з сервісних центрів.

Передбачувані ламання каталітичного нейтралізатора LANCIA

Як і будь-яка деталь в машині, нейтралізатор через деякий час може вийти з ладу, що призводить до спотворення в роботі мотора та його передчасного зносу. Налагодити роботу машини можна шляхом заміни або ремонту каталітичного нейтралізатора.

Цей пристрой коштує дорого, тому деякі компанії, серед яких й наша, надають автовласникам послугу з викупу каталітичного нейтралізатора. У нашому автосервісі швидко видалять непридатний нейтралізатор, за що ви отримаєте грошову винагороду. Якщо ви надасте невелику суму до цих грошей, то зможете купити у нас новий пристрій. Цей спосіб заміни нейтралізатора сьогодні вважається найоптимальнішим.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU