Викуп (скупка) каталізаторів LAND ROVER

Автокаталізатор Land Rover – це простий, але дуже ефективний прилад, що виконує важливу задачу. Потреба в цих пристроях виникла у зв’язку з підвищенням вимог до екологічних норм.Вони повинні спалювати вихлопні гази та знижувати їх шкідливість. Каталітичні нейтралізатори вже є незамінним елементом для всіх нових автомобілів.

У наші дні у всіх прогресивних країнах відбувається колосальне зростання числа автотранспортних засобів. Ніхто вже не дивується вічно завантаженим трасам та пробкам, що простягаються на багато кілометрів. Екологи протягом багатьох років стверджують, що вихлопні гази автомобілів в такому обсязі сильно шкодять навколишньому середовищу. Тому були створені нові стандарти якості пального, які стали називатися “ЄВРО”.

Скупка нейтралізаторів, Київ, здійснюється в нашій компанії за самою вигідною ціною.

Прайс-лист на викуп нейтралізатора

 

Кардинальних змін в пристрої автомобіля, які були пов’язані з потребою відповідати новітнім стандартам пального «ЄВРО-4» і «Євро-5», не проводилося, а лише додалися каталітичні нейтралізатори. З їх допомогою відбувається очищення вихлопних газів від токсичних елементів. Отже, демонтаж нейтралізатора збільшує шкідливість відпрацьованого газу.

СТО продає (купує) каталітичні нейтралізатори Land Rover:

  • Дефендер
  • Діскавери
  • Фрілендер
  • Хардтоп
  • Рендж Ровер
  • Рендж Ровер Спорт

Будова каталізатора автомобіля Land Rover

Концентрація токсичних елементів у відпрацьованих газах виявляється на основі спеціально встановлених стандартів.Самими шкідливими компонентами вихлопних газів є:

  • оксид вуглецю;
  • вуглеводень, що становить основу міського смогу;
  • оксид азоту.

 

Зі шкільної програми з хімії ми знаємо, що каталізатори-це речовини, які, не змінюючи своїх первинних властивостей, запускають і прискорюють хімічні процеси; ці ж завдання виконує і каталітичний нейтралізатор. Автомобільний нейтралізатор виготовлений у вигляді керамічної камери, покритої металевою каталітичною речовиною.При попаданні вихлопів в нейтралізатор починається хімічний процес, що призводить до значного зниження концентрації отруйних сполук.

Вартість нейтралізатора варіюється через складність його пристрою. Паладій, родій та золото найкраще підходять на роль каталітичної речовини. Використання таких дорогоцінних металів значно збільшує вартість пристосування, тому зараз їм підшукують альтернативні замінники. Ефективно зарекомендувала себе система, що складається з трьох послідовно з’єднаних нейтралізаторів. У кожному з них проводиться очищення від певного виду отруйних елементів. Через ускладненої побудови замінити каталізатор теж стало значно важче, тому найкраще робити цю операцію в спеціалізованому сервісному центрі.

Оптимальні способи перевстановлення зламаного нейтралізатора Land Rover

Як і у будь-якої деталі в автомобілі, у каталізатора певний термін служби, експлуатація пристосування,що вийшло з ладу неминуче призведе до передчасного зносу мотора і зміни його характеристик.

Розв’язувати  цю проблему може перевстановлення або відновлення нейтралізатора. Але вартість нового пристрою дуже висока. Наша компанія пропонує новий вид послуги-зворотний викуп нейтралізатора. Наші майстри швидко знімуть старий нейтралізатор, за який миттєво отримаєте грошову винагороду. Це буде внеском за придбання нового пристрою за прийнятною ціною. Пропоновані умови заміни старого нейтралізатора настільки вигідні, що на сьогодні є найоптимальнішим варіантом для наших клієнтів.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU