Викуп (скупка) каталізаторів LEXUS

Автомобільний каталізатор — простий пристрій, здатний виконувати найважливіші функції. У зв’язку з посиленням норм екологічної безпеки, автовиробників змусили розробити специфічний пристрій, для дотримання відсоткового відношення викиду шкідливих речовин в атмосферу. Процес очищення досягається шляхом спалювання шкідливих вихлопних газів з одержанням на виході чистого вихлопу. Старі моделі постійно оновлюються, їх місце займають нові автомобілі, які забезпечені подібними пристроями.

Внаслідок швидкого збільшення кількості автотранспортних засобів, збільшується споживання кисню з атмосферного повітря. Це вже зараз призводить до погіршення властивостей атмосфери, та є причиною виникнення величезного кисневого голодування, засмічення навколишнього середовища.

У країнах Європи регулювання діяльності автомобільної промисловості здійснюється централізовано. Дозволені стандарти токсичності постійно посилюються, вони прописані в так званих стандартах «Євро-4» та «Євро-5».

Ціни викупу каталізаторів

Застосування сучасних екологічних стандартів змусило виробників втрутитися в конструкцію систем вихлопу і доукомплектувати його спеціальним пристроєм, здатним відчищати відпрацьовані гази до необхідного рівня.

Автомобільний каталізатор не впливає на працездатність транспортного засобу. У багатьох власників виникає бажання його видалити. Його відсутність погано позначається на викидах до атмосфери, запаху вихлопу, проходження технічного огляду, виміру рівня шкідливих токсичних речовин.

 

Якщо у Вас є питання, пов’язані з каталізаторами LEXUS, звертайтеся до нашої організації, ми допоможемо вирішити будь-які складності.

Функціональні особливості каталізатора LEXUS.

У вихлопних газах автомобіля містяться дрібні тверді частини, надзвичайно небезпечні для здоров’я людини. Потрапляючи назовні, вони змішаються з повітряним потоком і потрапляють в дихальну систему людини. Крім твердих частинок, вихлопні гази містять ряд токсичних речовин, таких як:

  • Озон;
  • Чадний газ;
  • Пари палива, надзвичайно шкідливі забруднювачі.

Назва каталізатор походить від здатності хімічної речовини яка прискорює процес реакції, при цьому елемент залишається незмінним.

 

Пристрій каталітичного перетворювача дуже простий: він складається з нержавіючого кожуха, азбестового прошарку, керамічних камер, які покриті спеціальними металами. Відпрацьовані вихлопні гази, рухаючись по вихлопному тракту, починають контактувати з нанесеними речовинами, що викликають реакцію окислення, де відбувається розщеплення і згоряння шкідливих токсичних речовин.

Вартість скупки каталізатора визначається кількістю цінних елементів, що містяться у ньому. Метали, які напилюється всередині трубок, мають досить велику собівартість, як правило використовують: паладій, родій, золото. На сучасні автомобілі встановлюють не один каталітичний нейтралізатор, а кілька подекуди до 3-х перетворювачів одночасно.

Чим більше дорогих елементів в каталізаторі, тим більше його вартість. Заміну каталізаторів бажано довірити професіоналам.

Несправності в каталізаторах LEXUS

Через що найчастіше ламаються каталізатори? Найчастіше через неякісне паливо, при досягненні гарантованого терміну експлуатації, при недотриманні періодів планового технічного обслуговування, механічних пошкодженнях. Ремонт каталізатора потрібно проводити своєчасно, інакше такий каталізатор може нашкодити роботі двигуна. Існує кілька способів розв’язання цієї проблеми: заміна, ремонт, викуп. Через дорожнечу складових каталізатора, викидати його недоцільно. Наша організація надає послугу викупу каталізаторів, за них власники отримують грошову винагороду.

Ми здійснюємо викуп автомобільних каталізаторів в Києві:

Загальну суму викупу визначимо після XRF аналізу.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU