Викуп (скупка) каталізаторів MAZDA

Автокаталізатор – це простий, але дуже ефективний елемент обладнання, що виконує важливу функцію. Жорсткість екологічних норм призвело до необхідності таких пристосувань. Основна мета роботи каталітичного нейтралізатора – спалювати вихлопні гази, зводячи до мінімуму кількість отруйних елементів, що надходять в навколишнє середовище. Сьогодні у великих містах практично нереально знайти машини без каталізаторів, крім старих авто.

У наші дні в кожной розвинутій державі спостерігається стрімке збільшення автотранспортних перевезень. Інтенсивний транспортний потік на магістралях та багатокілометрові затори на дорогах мегаполісів вже нікого не дивують. За словами екологів, на сьогоднішній день обсяг вихлопних газів автомобілів такий, що атмосфері заподіюється величезної шкоди. Це послужило приводом для затвердження нових стандартів якості пального, які називаються «ЄВРО».

 

Прайс-лист на викуп каталітичного нейтралізатора

Щоб відповідати стандартам “ЄВРО-4” і “Євро-5”, всі виробники автомобілів вбудовують в свої машини каталітичні нейтралізатори. З їх допомогою вихлопні гази очищаються від отруйних елементів. Щоб запобігти збільшенню токсичності викидів, зняття нейтралізатора вкрай не рекомендується.

Ви можете обміняти старий каталізатор у нас в будь-який час для Mazda:

 

 • 2,3,5,6
 • 323,616,626,818,929
 • CX-7,CX-9
 • MPV
 • MX-3,MX-5,MX-6,
 • RX-7,RX-8
 • Кседос-6
 • Кседос-9

Пристрій і призначення основних компонентів автомобільного каталізатора Mazda.

Були спеціально затверджені нормативи допустимого рівня вмісту токсичних сполук у відпрацьованих газах авто. До самих шкідливих компонентів вихлопних газів відносяться:

 • монооксид вуглецю;
 • вуглеводень, в основному утворює міський зміг;
 • оксид азоту.

Автокаталізатор отримав таку назву через особливості хімічних речовин, що запускають або прискорюють процес, але залишаються при цьому в первинному вигляді. Нейтралізатор має відносно просту конструкцію і виконаний у вигляді керамічної камери, покритої спеціальним металевим каталізатором. Проходячи через нього, вихлопні гази вступають в реакцію, в результаті зменшуючи концентрацію отруйних сполук.

Каталітичні нейтралізатори мають різну конструкцію, що впливає на розмір вартості пристосування. Золото, паладій і родій найкраще підходять для ролі металевого каталізатора. Застосування таких дорогих металів істотно збільшує ціну пристрою, тому зараз підшукують альтернативну заміну.

Автокаталізатори  новітніх автомобілів сконструйовані у вигляді системи з 3-х послідовно з’єднаних нейтралізаторів. У кожному з них здійснюється очищення того чи іншого виду отруйної речовини. У зв’язку з більш вдосконаленою конструкцією перевстановлення нейтралізатора також викликає певні труднощі, ось чому проводити її потрібно в авторизованих сервісних центрах.

Оптимальні умови заміни зламаного каталізатора MAZDA.

Як і у будь-якого пристрою в авто, нейтралізатор через час починає ламатися. В результаті чого швидше зношується двигун і губляться його якості. Ремонт або переустановка нейтралізатора допоможуть вирішити цю проблему. Але вартість нового пристрою досить висока.

Скупка (викуп) каталізаторів – вид послуги, що надається нашою компанією. У разі вашого звернення до наших фахівців, вам швидко знімуть старий нейтралізатор, який ви на місці можете здати. Якщо ви додасте символічну суму до отриманих грошей, ви отримаєте можливість купити у нас новий прилад. На сьогоднішній день це самий оптимальний спосіб заміни старого перетворювача.

Здача (викуп) нейтралізаторів Mazda можлива в нашій фірмі по виграшній ціні.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU