Викуп (скупка) каталізаторів PEUGEOT

Каталітичний перетворювач має досить складну конструкцію, розташовується на вихлопній трубі та виконує дуже важливу функцію. Необхідність обладнати автомобіль каталізаторами виникла внаслідок встановлення і дедалі посилення екологічних вимог. Завдяки каталізаторам вихлопні гази додатково спалюються, і рівень їх токсичності зменшується до мінімуму. Сьогодні майже кожен автомобіль обладнаний каталітичним нейтралізатором.

У сучасному світі, не зважаючи на пропаганду екологічності та велику кількість альтернативного транспорту, кількість авто з двигунами внутрішнього згорання постійно росте. Це несе велику шкоду довкіллю і здоров’ю людей. Так для нас стало звичним бачити постійно завантажені дороги та пробки. Кількість токсичних вихлопів також постійно зростає, тому екологи зі всього світу стали розв’язувати цю проблему. У якості рішення були прийняті стандарти, котрі контролюють кількість шкідливих відходів від авто.

Найпростішим і доступним виходом стало встановлення каталізаторів на кожне авто. Це невелике вдосконалення суттєво зменшує токсичність відходів. В Україні діють стандарти Євро-5, невдовзі з’являться нові вимоги відповідні Євро-6. Якщо потрібно поїхати до країн Євросоюзу, то потрібно встановлювати каталізатор рівня Євро-6. Самостійно видаляти та встановлювати каталізатор небезпечно для всього автомобілю, зверніться до професіоналів. У нас завжди є нові пристрої та ми вигідно приймаємо старі каталізатори Пежо.

З чого складається каталізатор Пежо

Рівень токсичних відходів жорстко контролюється, тому пристрій має діяти на високому рівні. Найбільш шкідливі речовини вихлопів це: оксид азоту, вуглеводень, оксид вуглецю. Саме їх нейтралізує каталізатор.

Як він працює? Сам пристрій складається з металевого корпуса і трьох камер, у кожній спалюється окремий токсин. Для проведення хімічною реакції внутрішня конструкція вкривається дорогоцінними металами. Коли до пристрою потрапляють шкідливі речовини вони додатково спалюються, і на довкілля потрапляють вже прості, безпечні з’єднання. Каталізатор ніби то фільтр затримує токсини, а також маленькі тверді частини від спалювання палива.

Вартість старого каталізатору буде залежати від складності його конструкції, року виготовлення та моделі. А взагалі ми приймаємо всі старі пристрої, по привабливім цінам. Цінність каталітичного перетворювача у вмісті дорогоцінних металів. Для проведення реакції по розщепленню токсинів застосовують паладій, платину, золото. Чим складніше конструкція, тим більше вміст дорогоцінних сплавів. На перший погляд, може здатися, що замінити каталізатор нескладно, але будьте обережними, одним рухом можна пошкодити важливі частини авто або електроніку. Коли потрібно зняти, або замінити каталізатор звертайтесь до спеціалізованих пунктів, наприклад до нас.

Причини виходу з ладу каталізатора в Пежо

В першу чергу потрібно пам’ятати що будь-який пристрій має свій строк служби. Так і каталізатор розрахований на приблизно 10 років експлуатації. Але на дії виходить значно менше. Тому що це розрахунки європейських розробників, вони мають на увазі їзду по рівнім дорогам і заправку якісним паливом, що на жаль, не завжди можливо. Коли каталізатор засмічується або ламається це негативно впливає на роботу двигуна і може йому серйозно нашкодити. Якщо почав барахлити каталізатор його потрібно відремонтувати або замінити. Взагалі купити новий пристрій досить дорого, тому краще здати старий у нас і вибрати новий з суттєвою знижкою.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU