Викуп (скупка) каталізаторів PONTIAK

Пристрій каталізаторів на автомобілях PONTIAK конструктивно не відрізняється від інших автовиробників, але простота конструкції не заважає виконувати йому основні його функції.

У міру посилення екологічних стандартів з’явилася необхідність створення подібних пристроїв. Вони дозволяють зменшити шкоду від токсичних газів, що виділяються величезною кількістю дизельних та бензинових двигунів.

У сучасних мегаполісах більшість нових автомобілів експлуатується з встановленими каталізаторами, але застарілі автомобілі як і раніше продовжують пересуватися по дорогах загального користування та засмічувати атмосферу.

Автомобіль давно перестав бути предметом розкоші та став засобом пересування, кількість яких неминуче продовжує нарощуватися. Пробки, завантаженість магістралей та стоянок, застаріла дорожня інфраструктура все це негативно позначається на обсягах шкідливих викидів та погіршує екологію. Як засіб протидії шкідливим викидам ряд європейських країн розробили екологічні стандарти «Євро», які зобов’язують автовиробників зменшувати викиди від дизельних та бензинових двигунів внутрішнього спалювання.

Наша компанія викуповує каталізатори згідно з прайс-листом

Прайс-лист викупу каталізаторів.

Впровадження стандартів «Євро 4» та «Євро 5» змусило автовиробників відповідати сучасним вимогам екологічної безпеки. Інженери розробили та впровадили спеціальний пристрій — каталітичний перетворювач. За допомогою даного пристрою вихлопні гази стали на порядок чистіше та почали відповідати міжнародним нормам вихлопу. Видалення каталізаторів негативно впливає на токсичність вихлопу та дуже небажано для екологів та власників авто.

Функції каталізаторів PONTIAK.

Допустимі обсяги викидів шкідливих вихлопних газів, регламентується прийнятими стандартами. Найбільш шкідливі гази: CO, CnH2n+2, SO₂, C, C20H12.

Головна функція каталізатора це очищення вихлопних газів, шляхом хімічних реакцій, що відбуваються всередині пристрою. Пристрій являє собою нескладну конструкцію. Корпус з нержавіючої сталі, всередині якого розташовані металеві, або керамічні стільники, покриті спеціальними дорогими металами. Структура розроблена для забезпечення максимального контакту шкідливих речовин з каталітичними елементами, здатними виконувати окислювальні реакції та отримувати на виході максимально очищений вихлопний газ.

 

Ціни на каталізатори дуже відрізняються один від одного. Основою для формування цін служить відсоток вмісту дорогих металів, нанесених на стільники. У кожному каталізаторі може бути присутнім різна кількість металів: родію, паладію, золота, платини. Не варто викидати каталізатори, їх краще здати на нашу станцію технічного обслуговування, де ми викупимо каталізатор та отримані кошти допоможуть скоротити витрати на придбання нового. Самостійна заміна каталізатора PONTIAK може нашкодити автомобілю, краще звернутися до професіоналів у відповідні центри.

Деякі причини виходу з ладу каталізаторів PONTIAK.

Каталітичні перетворювачі не вічні, їх заміна регламентована в графіках технічного обслуговування автомобілів. Причини зменшення термінів експлуатації можуть бути різні: неякісне паливо, пробки, механічні пошкодження. Точна діагностика визначить подальші дії та з’ясує, що необхідно робити: прочистити каталізатор, замінити його, або встановити stronger. У нас є послуга скупки вживаних каталізаторів, ціна на які досить висока. Наша компанія закуповує каталізатори PONTIAK за найкращими цінами, ми можемо зробити заміну на оригінальні запчастини, або на їх аналоги.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU