Викуп (скупка) каталізаторів ROVER

Автокаталізатор ROVER влаштований досить просто, проте виконує важливу функцію. Комплектація авто такими пристроями в основному обумовлена посиленням екологічних вимог. Вони необхідні для спалювання відпрацьованих газів та зниження їх токсичності. Тому тепер всі новітні автомобілі в обов’язковому порядку оснащуються такими приладами.

На сьогоднішній момент число автомобільних перевезень зростає практично щодня. Заміські магістралі завжди перевантажені, а затори на дорогах міст в ранкові та вечірні години стали звичною справою. Вчені-екологи давно заявляють, що вихлопні гази автомобілів в таких масштабах шкодять навколишньому середовищу. Ця заява стала причиною для розробки новітніх стандартів якості пального, які стали називатися “ЄВРО”.

Прайс-лист на викуп нейтралізатора

Кардинальних змін в устрої автотранспортних засобів, у зв’язку з відповідністю новим стандартам пального «ЄВРО-4» і «Євро-5», не відбулося, вони були тільки доповнені каталітичними перетворювачами. З їх допомогою відпрацьовані гази очищаються від більшості отруйних елементів. Тому, демонтаж нейтралізатора викличе збільшення токсичності вихлопів.

Будова та опис каталітичного нейтралізатора Rover

Були затверджені стандарти, що регулюють максимальну концентрацію отруйних сполук у вихлопах авто. Найнебезпечніші для людини й навколишнього середовища:

  • оксид вуглецю;
  • вуглеводень, який становить основу міського смогу;
  • оксиди азоту.

 

Зі шкільної програми з хімії ми знаємо, що каталізатор – це елемент, який, не змінюючи первинних властивостей, запускає і прискорює хімічний процес; такі ж завдання виконує автомобільний каталітичний нейтралізатор. Нейтралізатор має відносно просту конструкцію і являє собою керамічну камеру, на поверхню якої нанесений спеціальний металевий каталізатор. Зниження концентрації отруйних сполук є результатом процесу, в який вступають вихлопні гази, проходячи через нейтралізатор.

Вартість нейтралізатора безпосередньо пов’язана з його конструкцією. Раніше в якості металевого каталітичного напилення застосовували паладій, родій та золото. Застосування цих дорогих металів значно збільшує ціну пристрою, і тепер їм підшукують альтернативну заміну.

Ефективною виявилася система, яка складається з 3-х нейтралізаторів, встановлених послідовно. У кожному з них проходить очищення від певного типу отруйних елементів. Всупереч уявній простоті приладу, його заміна досить трудомістке заняття, яке краще виконувати в спеціалізованих центрах.

Можливі дефекти каталізатора ROVER

Ніяка техніка не може працювати нескінченно, в тому числі й каталізатор: несправність приладу в більшості випадків буває причиною спотворення технічних характеристик мотора і його передчасного зносу. Розв’язувати цю проблему можна шляхом заміни або ремонту нейтралізатора. Але ціна такого пристосування досить висока.

Скупка нейтралізатора – це послуга, пропонована нашою компанією. Наші майстри швидко видалять непридатний нейтралізатор, за який вам виплатять грошову компенсацію. Додавши невелику суму до цих грошей, ви можете купити у нас новий пристрій за розумними цінами. Такий варіант заміни каталітичного нейтралізатора зручний, в першу чергу, для наших постійних автовласників і є найбільш прийнятними.

 

У нашій компанії можна здати нейтралізатор, Київ.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU