Викуп (скупка) каталізаторів SAAB

Автокаталізатор Saab – це простий, але дуже ефективний елемент обладнання, який виконує важливу функцію. Впровадження подібних пристосувань в основному продиктовано посиленням екологічних норм. Нейтралізатори необхідні для спалювання вихлопних газів та мінімізації їх шкодочинності. У наші дні у великих містах майже нереально зустріти автомобілі без каталізаторів, крім застарілих моделей.

Сьогодні число автомобілів збільшується з кожним днем. Зараз ніхто не дивується завантаженим дорогам та величезним заторам, що розтягнулися на багато кілометрів. За словами екологів, сьогоднішня концентрація вихлопів автомобілів настільки велика, що завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу. Це призвело до розробки норм якості пального і відповідності екологічним стандартам, які називаються “ЄВРО”.

 

Ми приймаємо нейтралізатори, Київ, по самій вигідною ціною. Зв’яжіться з нами, і переконайтеся в цьому самі.

 

Прайс-лист на викуп нейтралізатора

 

Потреба відповідати пальному “ЄВРО-4” і “Євро-5” привела до невеликих змін в конструкції автотранспортних засобів – зокрема, до їх оснащення додалися каталізатори. Каталітичні перетворювачі очищають відпрацьовані гази від отруйних елементів. В результаті демонтаж нейтралізатора може призвести до посилення шкодочинності вихлопних газів.

Основні компоненти автомобільного каталізатора Saab: конструкція, призначення

Були розроблені стандарти, що визначають допустимий рівень концентрації отруйних сполук у вихлопних газах. До найшкідливіших елементів вихлопу відносяться:

  • монооксид вуглецю;
  • вуглеводень, що становить основу міського смогу;
  • оксид азоту.

Зі шкільної програми з хімії відомо, що каталізатор – це елемент, який, не змінюючи своїх первинних властивостей, запускає і прискорює хімічні процеси; такі ж завдання виконує каталітичний нейтралізатор автомобіля. По суті він являє собою керамічну камеру, на поверхню якої нанесена металева каталітична речовина. Коли вихлоп потрапляє в нейтралізатор, спрацьовує реакція, яка веде до значного зниження концентрації отруйних елементів.

Каталізатори можуть мати різну конструкцію, що визначає вартість пристрою. Паладій, родій і золото найбільше підходять на роль каталітичної речовини. Ці метали належать до категорії дорогоцінних, і зараз створюються альтернативні замінники, що дозволяють знизити вартість пристосування. Найпродуктивнішою показала себе система, яка складається з 3-х перетворювачів, з’єднаних послідовно. Кожен очищає вихлоп від певного типу забруднювальних сполук. Всупереч уявній простоті, заміна нейтралізатора – досить складна робота, яку краще довірити кваліфікованим майстрам.

Передбачувані ламання нейтралізатора Saab

Як і будь-яка деталь в машині, нейтралізатор через деяку годину може вийти з ладу, що погіршує роботу двигуна і наближає його знос. Розв’язати цю проблему можна шляхом заміни або ремонту перетворювача. Але ціна цього пристрою досить висока.

Наша компанія пропонує послугу з викупу старого нейтралізатора. Наші майстри швидко знімуть використаний каталізатор і виплатять вам грошову компенсацію. Якщо ви додасте символічну суму до цієї виплати, зможете придбати у нас новий пристрій. Цей варіант заміни каталітичного нейтралізатора автовласники по праву вважають найбільш практичним.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU