Викуп (скупка) каталізаторів SKODA

Автомобільний каталізатор, всупереч своїй відносно простій конструкції, виконує дуже непросте завдання. Необхідність в цих пристроях з’явилася через жорсткості екологічних норм. Головне призначення каталітичного нейтралізатора – спалювати вихлопні гази, тим самим зменшуючи концентрацію отруйних елементів, що потрапляють в атмосферу. Сьогодні в мегаполісах досить непросто знайти автомобілі без каталізаторів, крім застарілих машин.

Збільшення кількості автотранспортних засобів-невід’ємна риса більшості розвинених країн. Великий автотранспортний потік на магістралях і тривалі пробки на дорогах великих міст знайомі вже кожному. Вчені-екологи давно стверджують, що вихлопні гази автомобілів в таких масштабах колосально шкодять навколишньому середовищу. Це послужило приводом для розробки стандартів якості пального й екологічної еквівалентності, які отримали назву “ЄВРО”.

 

Майстри нашої СТО якісно видалять нейтралізатор з вашої машини. Водночас ми викупимо зношений прилад за вигідною ціною.

 

Прайс-лист на викуп нейтралізатора

Щоб відповідати новим стандартам “ЄВРО -4” та “ЄВРО-5” в конструкції машин серйозних змін не виробляли, вони були доповнені тільки каталізаторами. Нейтралізатори очищають відпрацьований газ авто від токсичних сполук. Щоб шкідливість викидів не збільшувалась, витяг нейтралізатора неприпустимо.

Приходьте в наш СТО та тут вам допоможуть здати старий і встановити новий перетворювач для SKODA:

 

 • Фабіа
 • Фаворит
 • Феліция
 • Октавіа
 • Тур
 • Практік
 • Рапід
 • Румстер
 • Суперб
 • Superb
 • Йеті

 

Будова і призначення основних вузлів каталізатора Skoda

Концентрація отруйних сполук у вихлопних газах визначається спеціально затвердженими стандартами. Найбільш токсичні:

 • оксид вуглецю;
 • вуглеводень, що становить основу смогу;
 • оксиди азоту.

 

Зі шкільної програми з хімії ми знаємо, що каталізатор – це елемент, який запускає і прискорює хімічні процеси, не змінюючи своїх властивостей; аналогічні завдання виконує каталітичний нейтралізатор в автомобілі. Автокаталізатор виконаний у вигляді кармічної камери, покритої металевою каталітичною речовиною. Проходячи через каталізатор вихлопні гази вступають в хімічний процес, в результаті якого істотно зменшується концентрація отруйних елементів.

Вартість нейтралізатора безпосередньо залежить від його будови. Паладій, родій та золото- речовини, які найкраще підходять на роль каталітичної речовини. Ці метали належать до розряду дорогоцінних, тому, для зменшення ціни, зараз їм шукають альтернативну заміну. У сучасних автомобілях в основному використовується система з 3-х нейтралізаторів підключених послідовно. У кожному з них відбувається очищення від того чи іншого виду токсичних елементів. Через складного пристрою системи перевстановлення нейтралізатора теж ускладнилося, тому його необхідно проводити в спеціалізованих центрах.

Можливе зламання каталітичного перетворювача SKODA

Як і будь-яка деталь в авто, каталізатор не може працювати вічно. Пристрій, що вийшов з ладу в більшості випадків є причиною погіршення роботи мотора і його передчасного зносу. У таких випадках необхідний ремонт або заміна нейтралізатора.Но ціна цього приладу досить висока. Наша компанія пропонує послугу з викупу нейтралізатора.

Майстри нашої компанії швидко видалять зношений каталізатор, а вам за нього виплатять грошову винагороду. Потім ви можете купити у нас новий прилад за приємною ціною. Сьогодні це найдоступніший спосіб заміни зламаного автомобільного нейтралізатора.