Викуп (скупка) каталізаторів SKODA

Автомобільний каталізатор, всупереч своїй відносно простій конструкції, виконує дуже непросте завдання. Необхідність в цих пристроях з’явилася через жорсткості екологічних норм. Головне призначення каталітичного нейтралізатора – спалювати вихлопні гази, тим самим зменшуючи концентрацію отруйних елементів, що потрапляють в атмосферу. Сьогодні в мегаполісах досить непросто знайти автомобілі без каталізаторів, крім застарілих машин.

Збільшення кількості автотранспортних засобів-невід’ємна риса більшості розвинених країн. Великий автотранспортний потік на магістралях і тривалі пробки на дорогах великих міст знайомі вже кожному. Вчені-екологи давно стверджують, що вихлопні гази автомобілів в таких масштабах колосально шкодять навколишньому середовищу. Це послужило приводом для розробки стандартів якості пального й екологічної еквівалентності, які отримали назву “ЄВРО”.

 

Майстри нашої СТО якісно видалять нейтралізатор з вашої машини. Водночас ми викупимо зношений прилад за вигідною ціною.

 

Прайс-лист на викуп нейтралізатора

Щоб відповідати новим стандартам “ЄВРО -4” та “ЄВРО-5” в конструкції машин серйозних змін не виробляли, вони були доповнені тільки каталізаторами. Нейтралізатори очищають відпрацьований газ авто від токсичних сполук. Щоб шкідливість викидів не збільшувалась, витяг нейтралізатора неприпустимо.

Приходьте в наш СТО та тут вам допоможуть здати старий і встановити новий перетворювач для SKODA:

 

 • Фабіа
 • Фаворит
 • Феліция
 • Октавіа
 • Тур
 • Практік
 • Рапід
 • Румстер
 • Суперб
 • Superb
 • Йеті

 

Будова і призначення основних вузлів каталізатора Skoda

Концентрація отруйних сполук у вихлопних газах визначається спеціально затвердженими стандартами. Найбільш токсичні:

 • оксид вуглецю;
 • вуглеводень, що становить основу смогу;
 • оксиди азоту.

 

Зі шкільної програми з хімії ми знаємо, що каталізатор – це елемент, який запускає і прискорює хімічні процеси, не змінюючи своїх властивостей; аналогічні завдання виконує каталітичний нейтралізатор в автомобілі. Автокаталізатор виконаний у вигляді кармічної камери, покритої металевою каталітичною речовиною. Проходячи через каталізатор вихлопні гази вступають в хімічний процес, в результаті якого істотно зменшується концентрація отруйних елементів.

Вартість нейтралізатора безпосередньо залежить від його будови. Паладій, родій та золото- речовини, які найкраще підходять на роль каталітичної речовини. Ці метали належать до розряду дорогоцінних, тому, для зменшення ціни, зараз їм шукають альтернативну заміну. У сучасних автомобілях в основному використовується система з 3-х нейтралізаторів підключених послідовно. У кожному з них відбувається очищення від того чи іншого виду токсичних елементів. Через складного пристрою системи перевстановлення нейтралізатора теж ускладнилося, тому його необхідно проводити в спеціалізованих центрах.

Можливе зламання каталітичного перетворювача SKODA

Як і будь-яка деталь в авто, каталізатор не може працювати вічно. Пристрій, що вийшов з ладу в більшості випадків є причиною погіршення роботи мотора і його передчасного зносу. У таких випадках необхідний ремонт або заміна нейтралізатора.Но ціна цього приладу досить висока. Наша компанія пропонує послугу з викупу нейтралізатора.

Майстри нашої компанії швидко видалять зношений каталізатор, а вам за нього виплатять грошову винагороду. Потім ви можете купити у нас новий прилад за приємною ціною. Сьогодні це найдоступніший спосіб заміни зламаного автомобільного нейтралізатора.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU