Викуп (скупка) каталізаторів TOYOTA

У пристрої автомобільного каталізатора немає нічого складного, він виконує корисні функції очищення вихлопних газів, від шкідливих речовин, що виникають в результаті роботи двигуна. Збільшення числа машин створює проблеми для екології. У великих містах ця проблема найбільш помітна. Виникають багатокілометрові затори, стоянки завантажені автомобілями, швидкість пересування автомобілів утруднена. В результаті цього, автомобілі споживають величезну кількість палива і виділяють шкідливі вихлопні гази, які шкодять природі та людині.

На усі сучасні автомобілі, в обов’язковому порядку встановлюються такі пристрої. Необхідність відповідності екологічним стандартам «Євро», змусила автовиробників розробити й впровадити каталізатори у свої автомобілі. У стандартах прописаний дозволений поріг допустимих значень шкідливих речовин у вихлопних газах.

Ціни викупу каталізаторів

Для установки каталізаторів, вносити особливі зміни в автомобіль не потрібно. Для відповідності сучасним стандартам «Євро-4» і «Євро-5» автомобіль доповнюють спеціальним пристроєм під назвою каталітичний перетворювач. За його допомогою шкідливі речовини в вихлопному тракті розщеплюються і згоряють. Це ніяк не впливає на роботу автомобіля і є розробкою, здатної впоратися з проблемами в екології. Іноді автовласники вважають за краще видаляти каталізатори, але це сильно погіршить екологічні викиди.

Ми розв’язуємо питання будь-якої складності, пов’язані з каталізаторами TOYOTA.

Функції та призначення каталізаторів TOYOTA.

Величезна небезпека вихлопних викидів полягає в їх кількості, поширеності та дрібному розмірі частинок. Гази проходить через природні бар’єри організму і потрапляє в легені людини, що може привести до смерті. Для зведення до мінімуму шкоди від вихлопу, були прийняті відповідні стандарти. До найнебезпечніших елементів вихлопу відносять:

  • Продукти неповного згоряння рідкого палива;
  • Різні оксиди азоту;
  • Поліциклічні ароматичні вуглеводні.

Зі шкільної програми ми знаємо, що каталізатор є прискорювачем хімічних реакцій які виникають під дією малих кількостей речовин (каталізаторів). Сам пристрій каталізатора нескладний, в ньому розташовані стільники керамічних, або металевих трубок, що забезпечують максимальний контакт вихлопу з каталітичними елементами, які покривають трубки. Рухаючись вихлопним трактом, найбільш небезпечні частинки вступають в реакцію, розкладаються і згорають.

 

Вартість каталізаторів залежить від кількості дорогих елементів, що знаходяться в ньому. Різні виробники використовують свої речовини, ними можуть бути: золото, паладій, радий. У деяких автомобілях встановлюють не один каталізатор. Багато хто віддає перевагу видаляти каталізатори й вважають, що це не складна процедура. Варто розуміти, що не всі вміють користуватися болгаркою і зварювальним апаратом достатньою мірою, а крім цих робіт може знадобитися внесення в роботу бортового комп’ютера. Таку роботу найкраще довірити професіоналам з нашої автомайстерні.

Ламання каталізаторів TOYOTA.

Рано, чи пізно каталізатори виходять з ладу. Причини можуть бути різними: неякісне паливо, механічні пошкодження, довгі періоди технічного обслуговування. Зламаний каталізатор впливає на потужність двигуна, може викликати його загибель, або передчасний знос.

Варіанти розв’язання проблем повинен визначити фахівець. Це може бути заміна, очищення, ремонт, або видалення каталізатора. Наша організація надає весь перелік подібних послуг. Ми займаємося скупкою відпрацьованих каталізаторів за привабливими цінами. Викуп старого каталізатора допоможе істотно заощадити кошти на закупівлю нового.

Ми викуповуємо каталізатори по Києву, вартість визначається за результатами XRF аналізу.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU