Викуп (скупка) каталізаторів TRABANT

Автокаталізатор TRABANT, незважаючи на відносно просту конструкцію, має дуже важливе призначення. Потреба в цьому пристрої з’явилася в зв’язку з затвердженням більш строгих екологічних норм. З їх допомогою зменшується скидання отруйних речовин з вихлопного газу в атмосферу. Каталітичні нейтралізатори зараз є обов’язковим пристроєм у всіх сучасних машинах.

В наші дні число машин збільшується буквально кожен день. Столичні магістралі цілодобово переповнені авто, а багатокілометрові затори в завантажену годину – звична справа. Вчені-екологи б’ють на сполох, що відпрацьовані гази, особливо в таких масштабах, завдають колосального збитку природним ресурсам. Це послужило приводом для затвердження нових екологічних норм пального, які отримали назву «ЄВРО».

Якщо вам цікаво, де вигідно здати нейтралізатор, зверніть увагу на наш прайс-лист. У нас найприйнятніші умови на викуп б / у нейтралізаторів!

Прайс-лист на здачу нейтралізатора!

Щоб бути у відповідності з нормами “ЄВРО-4” і “ЄВРО-5”, всі виробники автомобілів інтегрують у свої машини каталітичні нейтралізатори. За допомогою цього пристрою вихлопи очищаються від різних отруйних сполук. Так як цей каталізатор взагалі не впливає на безпеку руху, його при необхідності можна зняти, але потрібно враховувати, що токсичність відпрацьованого газу в результаті цієї операції значно зросте.

 

Пристрій і функції основних компонентів каталітичного нейтралізатора Trabant

Прийняті єдині норми, що визначають найвищу концентрацію отруйних сполук у відпрацьованому газі. Самі токсичні компоненти вихлопів:

  •            окис азоту;
  •            вуглеводень, який становить більшу частину міського смогу;
  •            оксид вуглецю.

Зі шкільної програми з хімії всі знають, що каталізатор – це елемент, що прискорює хімічний процес, при цьому не змінюючи своїх початкових якостей. Ті ж завдання вирішує каталітичний нейтралізатор в автомобілі. Каталітичний нейтралізатор автомобіля – це керамічна камера, покрита металевою каталітичною речовиною. Коли вихлопні гази потрапляють в каталітичний нейтралізатор, починається процес, що призводить до суттєвого зменшення концентрації отруйних сполук.

Автокаталізатори влаштовані по-різному, від цього залежить вартість пристосування. На роль металевого каталізатора найкраще підходять такі речовини, як паладій, родій і золото. Ці речовини відносяться до дорогоцінних металів, тому зараз для зниження вартості їм підшукують альтернативні аналоги. Найбільш ефективною вважається система, яка складається з 3-х підключених один за одним датчиків. Всі вони очищають той чи інший тип отруйної сполуки. Вам не дарма може здатися, що перевстановлення каталітичного нейтралізатора може виявитися досить складним завданням. Тому для вирішення цього питання краще звернутися до фахівців.

Де краще відремонтувати старий каталізатор Trabant?

Як і будь-яка деталь авто, у каталізатора обмежений термін служби. Експлуатація зіпсованого автокатализатора призведе до передчасного зносу двигуна машини і зниження його якостей.Цю проблему може вирішити ремонт або перевстановлення перетворювача. Так як новий пристрій коштує недешево, в нашій компанії ви можете здати б / у нейтралізатор.Вам виплатять грошову компенсацію за віддалений нашими майстрами перетворювач. Доплативши невелику суму до отриманих коштів, ви можете купити у нас новий автокатализатор. На сьогоднішній день це самий оптимальний варіант провести перевстановлення зламаного нейтралізатора.

Зараз ви перебуваєте на українській версії сайту. Щоб продовжити українською натисніть ОК, або інша мова

OK
RU