Скупка (прийом) каталізаторів Житомир

Компанія “Хелп Авто” пропонує послуги скупки каталізаторів у місті Житомир та Житомирській області. Ми приймаємо використані каталізатори, незалежно від їх стану та марки авто. Ми запевняємо, що у нас найкращі ціни на прийом каталізаторів в Житомирі та по всій Україні.

Наша перевага – це точне вимірювання та швидкий аналіз каталізаторів, на вміст дорогоцінних металів, що дозволяє нам зробити розрахунок з клієнтами дуже швидким. Ми знаємо, що наші клієнти хочуть отримати максимальну вигоду від продажу свого каталізатора, тому пропонуємо найвигідніші умови співпраці.

Переваги співпраці з нами

  • купуємо каталізатори за найвищими цінами
  • маємо величезний досвід роботи
  • проводимо високоточний XRF аналіз
  • приймаємо каталізатори з усієї України
  • проводимо оплату готівкою / по перерахунку / післяоплатою
  • приймаємо будь-які каталізатори у необмеженій кількості

Як ми працюємо

Для того, щоб дізнатися ціну вашого каталізатора, зв’яжіться з нами за телефоном вказаним на сайті або або заповніть контактну форму. Для попередньої оцінки каталізатора нам потрібно отримати фото з маркуванням вашого каталізатора, яке ви можете відправити нам через месенджер, такий як Telegram, WhatsApp, Viber тощо.

Точну вартість автомобільного каталізатора ми можемо встановити тільки після XRF аналізу аналізу на нашому СТО у місті Київ. Зверніть увагу, що реальна ціна може бути суттєво дорожчою, аніж попередньо оцінена, оскільки аналіз дозволяє визначити реальний вміст дорогоцінних металів.

Якщо ви вирішили відправити нам свій каталізатор, зателефонуйте нам і наш менеджер надасть інформацію про адресу та деталі доставки (приймаємо доставку через Нову Пошту).

Коли ми отримали каталізатор ми одразу приступаємо до його аналізу. Після аналізу та встановлення фінальної ціни каталізатора ми відразу розраховуємося з клієнтом будь-яким зручним для нього способом (готівка, безготівка, післяоплата, тощо).

Телефонуйте зараз і дізнайетесь як не тільки безпечно утилізувати непотрібний каталізатор, але і непогано на цьому заробити!

Замовити дзвінок