Выкуп (скупка) катализаторов Hyundai

Каталітичний нейтралізатор Хенде має не складну будову, попри це він виконує дуже важливу функцію. Встановлювати пристрій стало необхідним у зв’язку з підвищенням вимог екологічних стандартів. Каталізатори не впливають на роботу автомобіля, їх призначення — нейтралізація шкідливих відходів від вихлопів. Усі сучасні автомобілі повинні бути укомплектовані цим пристроєм.

 

З технологічним розвитком країн, зростає і кількість авто на дорогах. Для сучасного місцевого жителя зовсім звична картина заторів і багатокілометрових пробок. У містах таке накопичення авто викликає смог, крім неприємного запаху, вихлопи нещадно знищують озоновий шар атмосфери. Невдовзі це може викликати парниковий ефект, що стане фатальним для всього населення планети. Закликати людство відмовитись від авто — марно, тому екологи запровадили необхідні норми по рівню токсичних відходів. У світі вони відомі як стандарт Євро.

 

Досягнути значного зниження токсичних відходів стало можливе з невеликим доповненням вихлопної системи, а саме встановлення каталізаторів. Цей корисний пристрій значно знижує рівень шкідливих відходів. С ростом кількості авто екологи повинні посилювати стандарти. На сьогодні діють норми Євро-5 та Євро-6, для країн Євросоюзу тільки Євро-6.

Як влаштований каталізатор Hyundai

Каталізатор нейтралізує такі шкідливі відходи: оксид азоту, вуглеводень, монооксид вуглецю. Свою назву пристрій отримав за особливі властивості. Пристрій прискорює перетворення токсичних відходів на прості та безпечні речовини, сам при цьому лишається незмінним. Будова каталітичного перетворювача це: металевий корпус, керамічні камери та покриття дорогоцінними металами. Коли токсичні залишки від спаленого пального проходять крізь пристрій, вони вступають у реакцію з металами-каталізаторами та складна структура розпадаються, на довкілля виходять безпечні та прості з’єднання.

 

Перші каталізатори мали зовсім просту будову і складаються з однієї керамічної камери. З посилення вимог екостандартів конструкція пристрою також ускладнюється. Це впливає на його вартість. Адже чим більше камер, тим більше потрібно метала каталізатора. Для покриття камер використовуються: золото, паладій, платина, родій. Сучасні перетворювачі мають три камери, кожна відповідає за спалювання окремої шкідливої речовини. Дуже небезпечно видаляти каталізатор самостійно, с цим питанням краще звернутися до спеціалізованого центру, наприклад до нас.

Де можна відремонтувати або замінити старий каталізатор Hyundai

Коли каталізатор справний і не засмічений він ніяк не впливає на роботу двигуна. Проте, з часом він зношується та може нашкодити авто, якщо вчасно не звернутися до фахівців. Зрозуміти що каталітичний перетворювач почав погано працювати можна по: погіршенню роботи двигуна, він погано набирає оберти, з’являється стук і вихлопні гази стають темними та смердючими. Новий пристрій коштує досить дорого, але є можливість здати старий і вибрати новий зі значною знижкою. Ми купуємо старі каталізатори Хенде будь-яких моделей і року випуску. Наші ціни на приймання є найвищими в Україні, тому працюємо з усіма містами країни.