+38(073)831-83-73

Выкуп (скупка) катализаторов Mercedes

Каталітичний нейтралізатор автомобіля Мерседес — це проста, але дуже ефективна частина обладнання, що виконує Важливу функцію. Необхідність в цих пристроях з’явилася з посиленням екологічних вимог. Каталізатори сприяють зниженню викидів шкідливих речовин в навколишнє середовище при горінні палива. Нейтралізатори в сучасному світі є незамінним пристроєм для всіх нових машин.

Сьогодні число автомобілів зростає практично щодня. Автомагістралі в великих містах завжди перевантажені, і затори в годину пік стали вже давно стали звичкою. За словами екологів, в наші дні обсяг вихлопів авто такий, що природа несе колосальні збитки. Цей маніфест привів до розробки Викуп нейтралізаторів — головна сторона діяльності нашої фірми.

Прайс-лист на викуп нейтралізатора Мерседес.

Щоб відповідати стандартам «ЄВРО-4» і «Євро-5», всі виробники авто інтегрують в свої машини подібні перетворювачі. За допомогою каталітичного нейтралізатора відпрацьований газ очищується від більшості токсичних з’єднань. Для запобігання збільшенню токсичності відпрацьованих газів самостійна утилізація нейтралізатора вкрай небажана. екологічних норм відповідності пального, відомих тепер як «ЄВРО» -стандарт.

Моделі авто Mercedes, з якими працюють наші фахівці:

  •         CL, CLC, CLK, CLS
  •         Купе
  •         E, G, GL, GLK
  •         M, S
  •         SL, SLK, SLR
  •         Спринтер
  •         Вито

Побудова каталітичного нейтралізатора Mercedes

Концентрація виявляються в вихлопних газах отруйних з’єднань регламентується спеціально затвердженими нормами. Найшкідливіші з них:

  •         оксид азоту;
  •         вуглелевород, основа міського смогу;
  •         окису вуглецю.

Каталітічний перетворювач називається так через якість хімічних речовин, які запускають або ускоряютт хімічний процес, але самі по собі залишається в первинному стані. За своєю суттю, це камера з кераміки, на її поверхню нанесено металевий каталізатор. каталізатором. Зменшення концентрації отруйних з’єднань  є результат хімічного процесу, в якому беруть участь вихлопи, при попаданні в нейтралізатор.

Вартість каталітичного перетворювача обумовлюється складністю його пристрою. Кілька років тому в ролі металевого нейтралізатора використовували платину, родій, паладій або золото. Ці метали визнані дорогоцінними, тому для здешевлення зараз синтезуються їх аналоги. Новітні автомобільні каталітичні нейтралізатори розроблені як 3 послідовно встановлені пристрої. Кожен з них очищає вихлоп від того чи іншого типу шкідливих елементів. Якщо ви вважаєте, що заміна каталізатор- нікчемна справа, ви помиляєтеся. Ця процедура досить складна і вирішити проблему з нейтралізатором краще в авторизованому сервісному центрі.

Головні фактори, що впливають на поломки каталітичних нейтралізаторів в автомобілях Mercedes

Як і у свого обладнання машини, у каталізатора обмежений час служби. Використання вийшов з ладу пристрою може призвести до передчасного зносу мотора. Цю проблему вирішить переустановлення або ремонт каталітичного нейтралізатора. Так як новий пристрій коштує дорого, наша компанія пропонує таку послугу, як скупка б / у каталізаторів. Якщо каталітичний нейтралізатор демонтують наші фахівці, вам виплатять грошову винагороду за старий прилад. Тоді ви зможете купити у нас новий пристрій за вигідною ціною. Такий варіант заміни каталізатора на сьогоднішній день є найоптимальнішим.