Выкуп (скупка) катализаторов PORSCHE

Каталітичний перетворювач — це складна конструкція, котра виконує досить важливу функцію. Встановлювати каталізатор у кожен автомобіль вимагають екологічні вимоги стандарту Євро. Головна функція пристрою — перетворення токсичних відходів спаленого палива на прості та безпечні з’єднання. С початку 90-х років каталітичні перетворювачі є обов’язковою частиною кожного автомобіля.

Майже у всіх країнах, кожного року стрімко зростає кількість авто обладнаних двигунами внутрішнього згорання. У повсякденному житті, особливо у мегаполісах, стало звичним таке явище, як пробки та завантажені дороги. Звичайно, всі вихлопи дуже погіршують стан екології та негативно впливають на здоров’я людини. Тому вчені всього світу почали тривожитись за майбутнє планети, кращим рішенням стало встановлення каталізаторів. Спочатку встановлювали досить прості конструкції, але зі зростанням кількості авто і вимоги екологів зростають. Коли каталізатор виходить зі строю, його можна здати нам та заробити непогані гроші, з цінами ви можете ознайомитись нижче у прайсі.

Понад 20 років каталізатор встановлюється майже на кожне авто. Високі вимоги євростандарту кожного року посилюються, що вимагає вдосконалювати конструкцію пристрою. Сьогодні діють вимоги згідно зі стандартами Євро-5, але це ненадовго, зовсім скоро потрібно буде встановлювати каталітичні перетворювачі, які відповідають нормам Євро-6. За допомогою каталізатора токсичні речовини не попадають у навколишнє середовище, і рівень небезпечних речовин значно знижується. Самостійно видалити пристрій досить небезпечно, не ризикуйте, звертайтесь до професіоналів.

Наприклад, у нас можна вигідно продати та купити каталітичний перетворювач на будь-яку модель PORSCHE.

Як влаштований каталізатор Порша

Рівень токсичних речовин у вихлопі авто регулюється екологічними нормами. Найбільш шкідливі це: оксиди азоту, окис вуглецю і вуглеводень. Каталізатор влаштований таким чином, що прискорює хімічну реакцію, сам при цьому не вступає до неї. За такі властивості й отримав свою назву.

Конструкція каталізатора — це металевий корпус, керамічні камери та велика кількість трубок всередині них. Внутрішнє обладнання пристрою вкривається дорогоцінними металами такими як: родій, платина, паладій, золото. Коли складні та небезпечні поєднання проходять крізь пристрій, складна структура токсину розпадається, на довкілля виходять прості та безпечні речовини. Чим складніша конструкція просторою, тим більше потрібно дорогоцінних металів, тим більше буде його вартість.

Розробники всього світу шукають дешеву альтернативу дорогим металам, але поки нічого краще за дорогоцінні сплави не знайшли. Головні функції каталізатора виконують камери, у сучасних простоях їх три, кожна очищає вихлоп від окремого токсину. Через постійне ускладнення конструкції пристрою зняти його самостійно небезпечно й складно. Крім того, сам каталізатор за роки роботи накопичує в собі багато токсичних відходів і його не можна просто викинути. Сучасні автомобілі мають складне внутрішнє обладнання, і самостійно дістати каталізатор без шкоди для електроніки та іншого обладнання практично неможливо. Тому обов’язково зверніться до спеціалізованого центру, коли каталізатор потрібно буде замінити.

Де можна вигідно здати оба замінити каталізатор PORSCHE?

Як і будь-яке інше обладнання каталізатор з часом виходить зі строю. Він може засмітися, зламатися, або просто прийшов його час. Несправний каталітичний перетворювач несе небезпеку для всього двигуна і вихлопної системи. Коли пристрій накопичує багато відходів і його прохідність стає менше, авто погано набирає оберти, може вихляти, з’являється стук, вихлопні гази стають темними з різким запахом сірки.

Якщо пристрій починає барахлити, або вийде його строк експлуатації, звертайтеся до нас. Наші спеціалісти його відремонтують, якщо це можливо, або замінять на новий. Коли ви здаєте нам старій каталізатор ми компенсуємо його вартість, цю суму можна витратити на новий пристрій, замовити наші послуги, або забраті гроші готівкою. Наші умови є найвигіднішими по Україні, тому співпрацюємо з усіма містами країни.